Muzyczna Wigilia w Dwójce

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2007 09:05
W okresie Świąt Bożego Narodzenia chcemy, jak zawsze, towarzyszyć słuchaczom naszego programu – zarówno tym, którzy oczekują od nas podkreślania duchowego wymiaru grudniowych dni, jak i tym, którzy zamierzają poświęcić nieco wolnego czasu słuchaniu muzyki.

Z tą myślą układaliśmy nasz świąteczny program, który rozpoczyna Muzyczna Wigilia w Dwójce – trzygodzinna audycja w poniedziałkowe przedpołudnie, podczas której postaramy się dyskretnie towarzyszyć przygotowaniom do wigilijnej wieczerzy, informując przy tej okazji o naszych specjalnych muzycznych propozycjach na nadchodzące dni.

Muzyka dawna i nowa; sakralna – i tego wymiaru pozbawiona, ale pasująca nastrojem do okresu radosnego oczekiwania; muzyka, która pozwoli odpocząć, czasem – pomyśleć; muzyka, która uprzyjemni czas i przyniesie radość nawet tym, którzy nie lubią świąt…

Zapraszam,
Adam Suprynowicz

Czytaj także

Boże Narodzenie w Dwójce: m. in. Piotr Anderszewski w Carnegie Hall

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2008 15:03
Spędź Boże Narodzenie z Dwójką!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kasia Puma Piasecka - Koncert Swiąteczny (nagranie)

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2009 19:05
Pianistka, kompozytorka, autorka tekstów, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach wybrała karierę piosenkarki. Koncert w Trójce będzie promocją jej najnowszej płyty z kolędami i pastoralkami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Źródła: Kolędowanie na Orawie

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2009 12:14
rozwiń zwiń

Czytaj także

Śpiewanie kolęd

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2009 10:45
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tu Baron

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2009 09:00
Od poniedziałku znów rozdajemy zegarki - wystarczy prawidłowa odpowiedź na dwa pytania. A poza tym: ekonomia, muzyka, film i porady. I muzyka.
rozwiń zwiń