Przywracanie pamięci

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2007 15:04
Przywracanie pamięci to projekt, który powstał w lutym tego roku w Kancelarii Prezydenta RP. Ma on na celu uhonorowanie polskich Sprawiedliwych wśród Narodów Świata.

Uroczystość odznaczenia 50 Sprawiedliwych Orderami Odrodzenia Polski - 10. października o godz. 12.00 w Teatrze Wielkim. W audycji - rozmowa z pracującymi nad tym projektem Ewa Juńczyk-Ziomecką, Bożena Opiołą, Małgorzata Załuską i Jakubem Jaskółowskim.

Audycja Katarzyny Nowak i Joanny Szwedowskiej.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Odznaczeni za antykomunistyczną działalność studencką

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2010 18:49
Prezydent odznaczył działaczy Niezależnego Zrzeszenia Studentów. Ordery Odrodzenia Polski i Złote Krzyże Zasługi otrzymało prawie dwieście osób, które w latach osiemdziesiątych angażowały się w antykomunistyczną działalność studencką.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stanisław Sojka

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2009 14:00
Dzisiaj Stanisław Sojka i jego fascynacje muzyczne.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zapraszamy do Trójki

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2008 16:00
Dziś kandydaci do wyruszenia w kolejny Wielki Wyścig dowiedzą się od nas, kto wyruszy w tegorocznej edycji. Wielki Wyścig Trójki to- przypomnę- ściganie się o jak najszybsze dojechanie autostopem z jednego z miast Europy do gmachu Trójki przy Myśliwieckiej. Nazwa miasta do rozpoczęcia wyścigu jest tajemnicą. Głosy słuchaczy na trójkę finalistów już policzone, w popołudniowej audycji będziemy rozmawiać z wybranymi przez Państwa osobami.
rozwiń zwiń