X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Przywracanie pamięci

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2007 15:04
Przywracanie pamięci to projekt, który powstał w lutym tego roku w Kancelarii Prezydenta RP. Ma on na celu uhonorowanie polskich Sprawiedliwych wśród Narodów Świata.
Audio

Uroczystość odznaczenia 50 Sprawiedliwych Orderami Odrodzenia Polski - 10. października o godz. 12.00 w Teatrze Wielkim. W audycji - rozmowa z pracującymi nad tym projektem Ewa Juńczyk-Ziomecką, Bożena Opiołą, Małgorzata Załuską i Jakubem Jaskółowskim.

Audycja Katarzyny Nowak i Joanny Szwedowskiej.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Odznaczeni za antykomunistyczną działalność studencką

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2010 18:49
Prezydent odznaczył działaczy Niezależnego Zrzeszenia Studentów. Ordery Odrodzenia Polski i Złote Krzyże Zasługi otrzymało prawie dwieście osób, które w latach osiemdziesiątych angażowały się w antykomunistyczną działalność studencką.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stanisław Sojka

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2009 14:00
Dzisiaj Stanisław Sojka i jego fascynacje muzyczne.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zapraszamy do Trójki

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2008 16:00
Dziś kandydaci do wyruszenia w kolejny Wielki Wyścig dowiedzą się od nas, kto wyruszy w tegorocznej edycji. Wielki Wyścig Trójki to- przypomnę- ściganie się o jak najszybsze dojechanie autostopem z jednego z miast Europy do gmachu Trójki przy Myśliwieckiej. Nazwa miasta do rozpoczęcia wyścigu jest tajemnicą. Głosy słuchaczy na trójkę finalistów już policzone, w popołudniowej audycji będziemy rozmawiać z wybranymi przez Państwa osobami.
rozwiń zwiń