X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Niezależne Zrzeszenie Studentów (NZS)

Konferencja Forum Młodych NSZZ „Solidarność” „Młodzi w dialogu”

W czwartek zakończyła się konferencja Forum Młodych NSZZ „Solidarność” pod hasłem „Młodzi w Dialogu – Dialog o młodych”. Debata była realizowana we współpracy z pracodawcami, studentami, światem nauki. O konferencji mówiły w audycji Kapitał i Praca Ksenia Ulanowicz-Sienkiel z Komisji Młodych NSZZ „Solidarność” i Maria Cholewińska, przewodnicząca Niezależnego Zrzeszenia Studentów.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Solidarność praca Niezależne Zrzeszenie Studentów (NZS) Anna Grabowska

Apel poległych w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego

Na warszawskiej Starówce, pod tablicą upamiętniającą Grzegorza Przemyka, odbyło się w nocy z wtorku na środę spotkanie związane z 36. rocznicą wprowadzenia stanu wojennego. Dawny komisariat MO na Jezuickiej, gdzie zamordowany został Przemyk, ma stać się stałym miejscem pamięci dla stanu wojennego. Pamięci bolesnej i wciąż żywej, o którą zapytaliśmy publicystów, historyków i politologów. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA stan wojenny Grzegorz Przemyk Niezależne Zrzeszenie Studentów (NZS)

36 lat NZS. "Nazywaliśmy rzeczy po imieniu"

Prezydent Andrzej Duda wręczył odznaczenia państwowe działaczom Niezależnego Zrzeszenia Studentów. Okazją była 36. rocznica zarejestrowania NZS przez komunistyczne władze, 17 lutego 1981 roku. Była to pierwsza taka organizacja w krajach bloku komunistycznego. O jej działalności mówił w Polskim Radiu 24 dr Andrzej Anusz z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Duda Andrzej Anusz Niezależne Zrzeszenie Studentów (NZS) Solidarność prezydent PRL