X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

W tyglu najnowszej historii Polski

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2014 17:10
"Ćwierćwiecze" to tytuł nowego cyklu debat historycznych w ramach audycji "W tyglu kultury". Zapraszamy w ostatni poniedziałek każdego miesiąca. Dzisiejsze spotkanie poświęcimy tematowi Okrągłego Stołu.
Obrady Okrągłego Stołu w siedzibie Urzędu Rady Ministrów PRL w Pałacu Namiestnikowskim (kwiecień 1989 r.). Od lewej: Jacek Merkel, Tadeusz Mazowiecki, Lech Wałęsa, Władysław Frasyniuk, Zbigniew Bujak.
Obrady Okrągłego Stołu w siedzibie Urzędu Rady Ministrów PRL w Pałacu Namiestnikowskim (kwiecień 1989 r.). Od lewej: Jacek Merkel, Tadeusz Mazowiecki, Lech Wałęsa, Władysław Frasyniuk, Zbigniew Bujak.Foto: PAP/Jan Bogacz

W naszym nowym cyklu będziemy poruszać tematy związane z najnowszą historią Polski. Zapraszamy Państwa na spotkania z historykami, świadkami zdarzeń minionego ćwierćwiecza. Zapraszamy również do dzielenia się spostrzeżeniami i pytaniami!

Najbliższe "Ćwierćwiecze" poświęcimy tematowi Okrągłego Stołu. Gośćmi audycji będą Andrzej Celiński i Leszek Moczulski. Pytania do uczestników dyskusji mogą Państwo wysyłać pod adresem: tygiel@polskieradio.pl.

Na audycję "W tyglu kultury" zapraszają Bartosz Panek i profesor Antoni Dudek.

27 stycznia (poniedziałek), godz. 18.00-19.00

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

To był przełom. Komuniści ponieśli klęskę

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2012 09:00
Profesor Eisler: Wybory 4 czerwca 1989 roku miały przełomowe znaczenie i były wprowadzeniem do III Rzeczpospolitej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"To zwycięstwo nie ma sobie równych w historii. Bez przelania kropli krwi"

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2013 07:33
Prezydent Bronisław Komorowski wspomina w "Sygnałach dnia", że efektem rozmów Okrągłego Stołu był koślawy kompromis, bo przecież nie pełna demokracja. Dziś po godz. 20.00 Bronisław Komorowski wygłosi orędzie z okazji Święta Wolności - transmisja w radiowej Jedynce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Małgorzata Niezabitowska: premier Mazowiecki dał mi całkowitą swobodę działania

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2013 12:32
- Politycy nie chcieli wtedy chodzić do mediów. Tadeusz Mazowiecki też odmawiał. "Pani Małgosiu, ja mam tyle zajęć, pani to lepiej zrobi" - wspominała w radiowej Jedynce Tadeusza Mazowieckiego rzecznik jego rządu, Małgorzata Niezabitowska.
rozwiń zwiń