X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

FINA. "Chcemy produkować filmy dobre i istotne"

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2017 18:35
- Jednym z zadań Filmoteki Narodowej - Instytutu Audiowizualnego będzie produkcja lub koprodukcja filmów poruszających ważkie tematy. Czy to będzie dokument, czy fabuła, to już kwestia mniejszej wagi – powiedział Dariusz Wieromiejczyk, dyrektor działającej od 1 czerwca instytucji.
Audio
  • Rozmowa z Dariuszem Wieromiejczykiem, dyrektorem Filmoteki Narodowej - Instytutu Audiowizualnego (O wszystkim z kulturą/Dwójka)
Dariusz Wieromiejczyk
Dariusz WieromiejczykFoto: PAP/Marcin Obara

- Nie chciałbym robić filmów przeznaczonych tylko na festiwale albo zaspokajające tylko potrzeby środowiska filmowego. Przede wszystkim mają to być produkcje poruszające tematy historyczne i zachęcające publiczność do dyskusji. Polska historia ma wiele fascynujących rozdziałów, które nie zostały jeszcze pokazane – dodał Dariusz Wieromiejczyk, który opowiadał w Dwójce o planach instytucji powstałej w wyniku połączenia Filmoteki Narodowej i Narodowego Instytutu Audiowizualnego.

W nagraniu audycji posłuchamy również o promocji polskiego kina za granicą oraz o dotychczasowej działalności Narodowego Instytutu Audiowizualnego.

***

Tytuł audycji: O wszystkim z kulturą

Prowadzi: Paweł Siwek

Gość: Dariusz Wieromiejczyk (dyrektor Filmoteki Narodowej - Instytutu Audiowizualnego)

Data emisji: 13.07.2017

Godzina emisji: 18.00

mz/mc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Petabajty kultury w nowej siedzibie NInA

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2015 18:00
Dostęp do unikatowych nagrań i możliwość digitalizacji własnych materiałów - to nie jedyne atrybuty zmodernizowanej siedziby Narodowego Instytutu Audiowizualnego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dyrektor NInA: te nagrania nas przetrwają

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2016 20:00
O misji Narodowego Instytutu Audiowizualnego opowiadał w audycji "O wszystkim z kulturą" Michał Merczyński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wiceminister kultury: nie zajmujemy się tylko historią

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2016 19:00
- Zdecydowaliśmy się współprowadzić Warszawską Operę Kameralną, Teatr Wielki w Łodzi, Teatr Polski w Warszawie czy Orkiestrę Kameralną Amadeus - wyliczał Jarosław Sellin, sekretarz stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego, opowiadając o inicjatywach ministerstwa niezwiązanych bezpośrednio z polityką historyczną.
rozwiń zwiń