Wsłuchajmy się w dźwięk gitary

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2021 12:00
- Będzie to spotkanie z brzmieniem gitary, które wnosi nostalgię, energię i wszelkie możliwe uczucia, które oczywiście fortepian też potrafi przekazać, ale gitara robi to jeszcze lepiej - zapraszał na swoją audycję Waldemar Malicki.
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Shutterstock/javi_indy

Posłuchaj
119:54 2021_10_30 10_00_00_PR2_Upior_w_Eterze.mp3 Wsłuchajmy się w dźwięk gitary (Upiór w eterze - Waldemar Malicki Show/Dwójka)

 

[YouTube Programu 2 Polskiego Radia]

***

Tytuł audycji: Upiór w eterze - Waldemar Malicki Show

Prowadził: Waldemar Malicki

Data emisji: 30.10.2021

Godzina emisji: 10.00


Czytaj także

Festiwal Muzyka Wiary Muzyka Pokoju. "To przygoda wielokulturowa i wielowyznaniowa"

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2021 12:00
- Ten festiwal jest poszukiwaniem uniwersalnych kodów, które tworzą komunikat, wysyłany przez człowieka w kierunku Istoty Najwyższej. I nieważne, jakiej religii ta kwestia dotyczy, bo to sygnał, który możemy ująć w kilku wyrazach: chcemy cię nazwać, chcemy, abyś nas usłyszał i wysłuchał. Nasz festiwal od początku próbuje opowiedzieć ten komunikat dźwiękami i nieoczywistą muzyką naszych czasów - mówił w Dwójce Miron Zajfert, dyrektor Festiwalu Muzyka Wiary Muzyka Pokoju.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Patryk Zakrocki: gitara stanowi podstawę rozgwieżdżonego nieba

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2021 11:00
- Zaprezentujemy dziewięć pieśni przeplatanych interludiami, które niczym wąchanie kawy w sklepie perfumeryjnym będą dawały wytchnienie. Och, dużo już państwu zdradziłem, ale taka będzie zasada tego koncertu - mówił w "Poranku Dwójki" Patryk Zakrocki, który wystąpi w ramach festiwalu Muzyka Wiary Muzyka Pokoju.
rozwiń zwiń