X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Andrzej Szozda

Zaczęło się 4 czerwca - reportaż z Państwa głosów już na antenie!

W 25 rocznicę pierwszych wolnych wyborów w Polsce rozpoczęliśmy akcję "Zaczęło się 4 czerwca", w ramach której zbieraliśmy wspomnienia dotyczące transformacji. Nadeszło kilkaset maili, listów, oraz historii zamieszczonych przez Państwa na facebooku, odebraliśmy też kilkadziesiąt telefonów. Postanowiliśmy podsumować akcję reportażem, który oddaje atmosferę tych dni.
Zobacz więcej na temat:  1989 Andrzej Szozda Hanna Bogoryja Zakrzewska Katarzyna Błaszczyk reportaż transformacja ustrojowa

Wojna miedzy rowerzystami a kierowcami

Mimo wielkich sukcesów polskich kolarzy – zwycięstw Rafała Majki, Przemysława Niemca, Michała Kwiatkowskiego – polskie drogi nadal nie są przygotowane na to, by uczestnikami ich ruchu byli rowerzyści. W Polsce trwa roweromania, jednak ciężko o miejsca, gdzie można byłoby rozwijać swoją rowerową pasję. Jaki jest stan polskich ścieżek rowerowych i dlaczego kierowcom wciąż tak trudno zaakceptować obecność rowerzystów na ulicy?
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Szozda rower