Polskie Radio
Section05
Euro 2024

PROSTO Z PARYŻA Gwiazdor ofiarą nudnej gry Francuzów? Może zacząć na ławce

Już o godzinie 21 w Monachium rozpocznie się półfinałowy mecz piłkarskich mistrzostw Europy, w którym Hiszpania zagra z Francją. Patrząc na dotychczasową grę obu drużyn na Euro 2024, faworytami wydają się Hiszpanie. Nad Sekwaną wierzą jednak, że ich drużyna może się przeciwstawić rywalom. O szczegółach - z Paryża Stefan Foltzer.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Francji reprezentacja Hiszpanii Stefan Foltzer

Niemcy chcą... powtórzyć mecz. Masowo podpisują petycję

Niemieccy kibice nie mogą pogodzić się z porażką z Hiszpanią i odpadnięciem z mistrzostw Europy na etapie ćwierćfinału. Nasi zachodni sąsiedzi nie ukrywają rozczarowania fatalnym sędziowaniem Anglika Anthony'ego Taylora. Internauci stworzyli nawet petycję, w której domagają się... powtórzenia piątkowego ćwierćfinału Euro 2024. Co ciekawe, pod petycją zebrano ponad 350 tysięcy podpisów.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Hiszpanii reprezentacja Niemiec uefa

Hiszpania, Francja, Anglia i Holandia w półfinałach Euro. Emocje wciąż trwają - także w Polskim Radiu

Piłkarskie mistrzostwa Europy wkroczyły w decydującą fazę. Po fazie grupowej z turniejem pożegnało się 8 drużyn. 16 zespołów zakwalifikowało się do fazy pucharowej. Reprezentacja Polski zakończyła udział w turnieju na etapie rozgrywek grupowych. Włosi odpadli w 1/8 finału, Portugalczycy i gospodarze turnieju - Niemcy, w ćwierćfinałach. Relacje z ME można śledzić codziennie na antenach Polskiego Radia, w tym w Trójce.
Zobacz więcej na temat:  historia sportu Polskie Radio