X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Ewa Dados

"Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę". Dziś uliczna zbiórka darów

W całym kraju odbywa się "Wielka Uliczna Zbiórka Darów" w ramach akcji charytatywnej "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę". Potrzebna jest nowa lub czysta, ciepła odzież, w tym rękawiczki, szaliki, czapki, poza tym żywność długoterminowa, słodycze, zabawki, przybory szkolne i środki czystości - wyjaśniał w Polskim Radiu 24 współorganizatorka akcji Małgorzata Kownacka, dziennikarka Radiowej Jedynki. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę zima Ewa Dados

"Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę". Uliczna zbiórka darów

Pomysłodawczyni i inicjatorka akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" Ewa Dados mówiła w radiowej Jedynce, że akcja ta de facto zmieniła się w coroczny program pomocy dzieciom w okresie zimowym. W niedzielę wolontariusze w całym kraju w ramach "Wielkiej Ulicznej Zbiórki Darów" zbierają żywność długoterminową, ciepłe ubrania, słodycze i zabawki. Akcja "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" ofiicjalnie zaczyna się w niedzielę i trwa do 23 grudnia.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę zima Krzysztof Grzesiowski Ewa Dados