Polskie Radio
Section05
Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

Ewa Dados o akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę": pospolite ruszenie gorących serc

- Warto zwrócić uwagę na pierwsze cztery litery naszego hasła. Proszę, dziękuję, przepraszam, zapamiętaj - chciałabym, żeby wszyscy zapamiętali te słowa, bez względu na wiek. To takie pospolite ruszenie gorących serc - mówiła na antenie Polskiego Radia 24 Ewa Dados, pomysłodawczyni akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę".
Zobacz więcej na temat:  akcja charytatywna Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę społeczeństwo Ewa Dados Błażej Prośniewski Polskie Radio 24 POLSKA wolontariat

"Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę". Wielka zbiórka darów zakończona

W siedzibie Polskiego Radia w Warszawie zakończyła się zbiórka darów dla potrzebujących w ramach akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę". Do publicznego nadawcy akcja przyciągnęła słuchaczy, którzy odpowiedzieli na apel z różnych rozgłośni. Niedzielna zbiórka to jednak dopiero początek akcji, która potrwa do 23 grudnia. Dary wciąż będą przyjmowane, ale tylko w stacjonarnych punktach.
Zobacz więcej na temat:  akcja charytatywna Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę Polskie Radio POLSKA

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Także ty możesz im coś dać

Już za tydzień odbędzie się 27. "Wielka Uliczna Zbiórka Darów" w ramach ogólnopolskiej akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. W wielu miastach i małych miejscowościach wolontariusze będą czekać na dary rzeczowe: zabawki, książki, słodycze, żywność długoterminową, artykuły szkolne i papiernicze, oraz środki czystości. Pieniądze nie są zbierane.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA dzieci pomoc Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę akcja charytatywna

"Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę". Ewa Dados: ważne jest wszelkie wsparcie

W niedzielę w całej Polsce rozpoczyna się "Wielka Uliczna Zbiórka Darów" w ramach ogólnopolskiej 27. akcji charytatywnej "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę". W wielu miastach i małych miejscowościach wolontariusze będą czekać na podarunki, które jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia trafią do najbardziej potrzebujących.
Zobacz więcej na temat:  Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę Ewa Dados akcja charytatywna Mateusz Drozda POLSKA

"Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę". Uliczna zbiórka darów

Pomysłodawczyni i inicjatorka akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" Ewa Dados mówiła w radiowej Jedynce, że akcja ta de facto zmieniła się w coroczny program pomocy dzieciom w okresie zimowym. W niedzielę wolontariusze w całym kraju w ramach "Wielkiej Ulicznej Zbiórki Darów" zbierają żywność długoterminową, ciepłe ubrania, słodycze i zabawki. Akcja "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" ofiicjalnie zaczyna się w niedzielę i trwa do 23 grudnia.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę zima Krzysztof Grzesiowski Ewa Dados

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Ty też możesz coś podarować

W niedzielę w wielu miejscach w Polsce odbędzie się zbiórka darów w ramach akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Włączyło się w nią także Polskie Radio. Na temat tegorocznej edycji na antenie PR24 mówili: Anna Bieganowska-Skóra (przewodnicząca Społecznego Komitetu Organizacyjnego PDPZ w Lublinie), ks. Bogdan Zagórski (szef komitetu głównego) oraz Bożydar Kuzaka.
Zobacz więcej na temat:  Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę Polskie Radio POLSKA zima pomoc dzieci

"Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę". Dziś uliczna zbiórka darów

W całym kraju odbywa się "Wielka Uliczna Zbiórka Darów" w ramach akcji charytatywnej "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę". Potrzebna jest nowa lub czysta, ciepła odzież, w tym rękawiczki, szaliki, czapki, poza tym żywność długoterminowa, słodycze, zabawki, przybory szkolne i środki czystości - wyjaśniał w Polskim Radiu 24 współorganizatorka akcji Małgorzata Kownacka, dziennikarka Radiowej Jedynki. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę zima Ewa Dados