Polskie Radio
Section05
Janusz Wójcik

Debiut Santosa w Pradze. Selekcjoner ma patent na Euro

Fernando Santos zadebiutuje w roli selekcjonera reprezentacji Polski meczem z Czechami w eliminacjach Euro 2024. Jak nowy trener Biało-Czerwonych poradzi sobie na tle poprzedników? 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Euro 2024 reprezentacja Czech Fernando Santos Janusz Wójcik Zbigniew Boniek Franciszek Smuda Jerzy Brzęczek Jerzy Engel Waldemar Fornalik Adam Nawałka Paweł Janas Stefan Majewski Czesław Michniewicz Paulo Sousa

Wraca sprawa "Fryzjera". Poważne zarzuty wobec Michniewicza

Czesław Michniewicz połączył się 711 razy z Ryszardem F. ps. "Fryzjer", jednym z prowodyrów procederu ustawiania meczów w Polsce - to fakt powszechnie znany. Szymon Jadczak dokładnie opisuje relacje selekcjonera z Ryszardem F. Dziennikarz Wirtualnej Polski twierdzi, że w sprawie Michniewicza zabrakło odpowiedniego przygotowania i dociekliwości śledczych.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Czesław Michniewicz korupcja w futbolu Janusz Wójcik

Co łączy selekcjonera z "Fryzjerem"? 711 połączeń tłem

Czesław Michniewicz wyprzedził liczną grupę krajowych i zagranicznych kandydatów i został nowym trenerem reprezentacji Polski. Nie ma żadnych wątpliwości, że do tego miejsca zaprowadził go szkoleniowy warsztat i osiągane wyniki. Wątpliwości wciąż budzi jednak słynne 711 połączeń z "Fryzjerem” – trzykrotnie skazanym w aferze korupcyjnej szefem piłkarskiej mafii.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna PZPN reprezentacja Polski Czesław Michniewicz Cezary Kulesza Katar 2022 korupcja w futbolu Janusz Wójcik