Polskie Radio
Section05
Karolina Lizer

"Lato z Radiem" 2023. Sprawdź pełną listę koncertów

O tym, że "Lato z Radiem" 2023 powróci do plenerowych koncertów, jeszcze przed oficjalnym startem audycji informował Marcin Kusy. - To wreszcie koncerty w pełnej krasie, a zatem z udziałem publiczności. Odwiedzimy 10 miast - zapowiedział dyrektor Programu 1 Polskiego Radia. Prezentujemy pełną listę wydarzeń. 
Zobacz więcej na temat:  koncerty Lato z Radiem 2023 Maryla Rodowicz Ania Rusowicz Kuba Szmajkowski kminek Centrum Uśmiechu LemON Pudelsi Ania Dąbrowska Varius Manx Karolina Lizer Red Lips Piotr Cugowski Filip Lato De Mono Golec uOrkiestra Krzysztof Iwaneczko

Rozgrzewka przed Opolem. Karolina Lizer na żywo w Trójce [ZOBACZ WIDEO]

Na ubiegłorocznym festiwalu w Opolu zgarnęła nagrody publiczności, jury oraz ZAiKS-u. Tym razem Karolina Lizer zaśpiewała na żywo w Studiu im. Agnieszki Osieckiej, na kilka dni przed kolejną odsłoną święta polskiej piosenki. Gościnnie wystąpiła także Basia Giewont, która wykonała premierowy utwór "Korale". Przeżyjmy to jeszcze raz! 
Zobacz więcej na temat:  Trójka Karolina Lizer koncert pr poleca MUZYKA

Karolina Lizer i jej Folk Orkiestra

"Onyks" to druga po "Lśniąca. Łąkowe historie" w pełni autorska płyta Karoliny Lizer. To efekt wielu miesięcy muzycznych poszukiwań i pracy nad utworami, które w pełni oddają muzyczną duszę wokalistki. Album zwiera pieśni inspirowane tradycyjną muzyką polską oraz muzyką polskich mniejszości narodowych i etnicznych, między innymi Żydów, Serbów, Cygan, Greków. Całość ukazała się pod patronatem Programu 1 Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  Karolina Lizer

Aga Zaryan i Karolina Lizer w Polskim Radiu Dzieciom

W audycji Aga Zaryan opowiada o swoim jedenastym albumie. Materiał zostaje wydany w dwudziestolecie jej debiutu fonograficznego. Album "Sara" jest kontynuacją poprzednich albumów wokalistki, "Umiera Piękno" i "Księga olśnień, gdzie Aga sięgała do wybitnej poezji. Za "Umiera Piękno" i "Księgę Olśnień" otrzymała Fryderyki w kategorii "piosenka poetycka".
Zobacz więcej na temat:  Adam Dobrzyński dzieci Aga Zaryan Karolina Lizer

Karolina Lizer o przygotowaniach do koncertu w Polskim Radiu

- Trzeba mówić o tym głośno, bo marzenia się spełniają. Mniej więcej dwa miesiące temu mówiłam o tym koncercie w jakiejś audycji radiowej i oto jest - opowiada Karolina Lizer, piosenkarka i zdobywczyni trzech nagród podczas tegorocznego festiwalu w Opolu. Artystka wystąpi w przyszłym tygodniu (26.11) na scenie w Studiu im. Witolda Lutosławskiego.
Zobacz więcej na temat:  muzyka rozrywkowa Karolina Lizer Paweł Sztompke koncerty

41. Festiwal Piknik Country i Folk. "W Mrągowie będą działy się niezwykłe rzeczy"

Startuje 41. Międzynarodowy Festiwal Piknik Country i Folk w Mrągowie. - Muzyka country zmienia się i te koncerty będą symbolem tych zmian. To nie tylko stare, dobre country, ale również współczesność - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Paweł Sztompke. Jedną z największych gwiazd Festiwalu będzie Karolina Lizer, która gościła w "Muzycznej Jedynce".
Zobacz więcej na temat:  muzyka rozrywkowa Ula Kaczyńska Paweł Sztompke Marcin Kusy Jerzy Głuszyk Mrągowo Festiwal Piknik Country i Folk country Karolina Lizer Agata Karczewska The Girls