Polskie Radio
Section05
Karolina Lizer

Karolina Lizer i jej Folk Orkiestra

"Onyks" to druga po "Lśniąca. Łąkowe historie" w pełni autorska płyta Karoliny Lizer. To efekt wielu miesięcy muzycznych poszukiwań i pracy nad utworami, które w pełni oddają muzyczną duszę wokalistki. Album zwiera pieśni inspirowane tradycyjną muzyką polską oraz muzyką polskich mniejszości narodowych i etnicznych, między innymi Żydów, Serbów, Cygan, Greków. Całość ukazała się pod patronatem Programu 1 Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  Karolina Lizer

Aga Zaryan i Karolina Lizer w Polskim Radiu Dzieciom

W audycji Aga Zaryan opowiada o swoim jedenastym albumie. Materiał zostaje wydany w dwudziestolecie jej debiutu fonograficznego. Album "Sara" jest kontynuacją poprzednich albumów wokalistki, "Umiera Piękno" i "Księga olśnień, gdzie Aga sięgała do wybitnej poezji. Za "Umiera Piękno" i "Księgę Olśnień" otrzymała Fryderyki w kategorii "piosenka poetycka".
Zobacz więcej na temat:  Adam Dobrzyński dzieci Aga Zaryan Karolina Lizer

Karolina Lizer o przygotowaniach do koncertu w Polskim Radiu

- Trzeba mówić o tym głośno, bo marzenia się spełniają. Mniej więcej dwa miesiące temu mówiłam o tym koncercie w jakiejś audycji radiowej i oto jest - opowiada Karolina Lizer, piosenkarka i zdobywczyni trzech nagród podczas tegorocznego festiwalu w Opolu. Artystka wystąpi w przyszłym tygodniu (26.11) na scenie w Studiu im. Witolda Lutosławskiego.
Zobacz więcej na temat:  muzyka rozrywkowa Karolina Lizer Paweł Sztompke koncerty

41. Festiwal Piknik Country i Folk. "W Mrągowie będą działy się niezwykłe rzeczy"

Startuje 41. Międzynarodowy Festiwal Piknik Country i Folk w Mrągowie. - Muzyka country zmienia się i te koncerty będą symbolem tych zmian. To nie tylko stare, dobre country, ale również współczesność - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Paweł Sztompke. Jedną z największych gwiazd Festiwalu będzie Karolina Lizer, która gościła w "Muzycznej Jedynce".
Zobacz więcej na temat:  muzyka rozrywkowa Ula Kaczyńska Paweł Sztompke Marcin Kusy Jerzy Głuszyk Mrągowo Festiwal Piknik Country i Folk country Karolina Lizer Agata Karczewska The Girls