X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Lato z Radiem 2018

Lato z Radiem zawitało do Suwałk

Lato, na przekór, zaczynamy pod polskim biegunem zimna. W pierwszej części audycji, w cyklu "Jedyne takie miejsce" odwiedziliśmy miejscowość, która kojarzy się z wakacjami, ale my pokazaliśmy ją od mniej znanej strony, czyli historycznej (przed II wojną Suwałki były jednym z największym garnizonów kawaleryjskich w całym kraju) oraz literackiej (to miejsce urodzin Marii Konopnickiej).
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem 2018 Monika Tarka-Kilen Robert Kilen

Lato z Radiem 2018. "Chcemy z tradycyjności zrobić oldschool"

W sobotę 23 czerwca o godz. 9.00 Program 1 Polskiego Radia rozpocznie tegoroczną trasę "Lata z Radiem" w odświeżonej, bardziej atrakcyjnej, a zarazem misyjnej formule, na miarę nowych oczekiwań i ambicji wielopokoleniowego audytorium. - Chcemy z tradycyjności zrobić oldschool - podkreślił w Polskim Radiu 24 Robert Tekieli, wicedyrektor radiowej Jedynki.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Lato z Radiem Lato z Radiem 2018