Polskie Radio
Section05
Muzyczne Studio im. Agnieszki Osieckiej

Punkrockowa grupa DiAnti na scenie Trójki [ZOBACZ WIDEO]

Program 3 Polskiego Radia zaprosił na kolejny premierowy koncert transmitowany z Muzycznego Studia im. Agnieszki Osieckiej. W niedzielę 19 września zagrała tu punkrockowa grupa DiAnti – występu można było posłuchać na antenie Trójki, a także zobaczyć – w formie streamingu wideo – na Facebooku stacji, stronie www.trojka.polskieradio.pl i kanale YouTube Polskiego Radia. Koncert odbył się z udziałem publiczności – z zachowaniem reżimu sanitarnego.
Zobacz więcej na temat:  koncert Trójka Muzyczne Studio im. Agnieszki Osieckiej

Barbara Wrońska z solowym albumem w Trójce. Przypominamy koncert [WIDEO]

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, sama komponuje i aranżuje muzykę. Znana z zespołu Pustki i siostrzanego duetu Ballady i Romanse. W 2018 r. Barbara Wrońska wystąpiła na scenie Trójki z solowym materiałem z albumu "Dom z ognia". Dziś na antenie PR3 przypomnieliśmy nagranie tego koncertu. 
Zobacz więcej na temat:  Barbara Wrońska koncert Muzyczne Studio im. Agnieszki Osieckiej MUZYKA muzyka hp Trójka

Red Box z albumem "Chase the Setting Sun" w Trójce [POSŁUCHAJ]

Synthpopowa grupa Red Box reaktywowała się w 2010 roku po dwóch dekadach nieobecności, a rok później dała znakomity występ na Trójkowej scenie. Pod koniec września 2019 roku zrobiła to ponownie z okazji wydania albumu "Chase the Setting Sun"! Koncert ten przypomnieliśmy w Trójce w niedzielę 13 czerwca na antenie Programu 3 Polskiego Radia, w streamingu wideo na stronie i FB Trójki oraz na kanale YT Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  Trójka koncert Muzyczne Studio im. Agnieszki Osieckiej

Mateusz Krautwurst w doborowym towarzystwie na Trójkowej scenie [WIDEO]

Producent muzyczny, songwriter, wokalista i dziennikarz radiowej Trójki – Mateusz Krautwurst wystąpił w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. Na Trójkowej scenie artyście towarzyszyli m.in.: Urszula Dudziak, Kasia Moś i Tomasz "Tomson" Lach i Jarecki. Koncertu można było posłuchać na antenie Trójki i obejrzeć w streamingu wideo na stronie, Facebooku oraz na YT Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  Mateusz Krautwurst koncert Muzyczne Studio im. Agnieszki Osieckiej Trójka MUZYKA muzyka hp

Koncert Marka Niedzielskiego w radiowej Trójce [ZOBACZ WIDEO]

Program 3 Polskiego Radia zaprosił na pierwszy po dłuższej przerwie koncert transmitowany "na żywo" z Muzycznego Studia im. Agnieszki Osieckiej. Wystąpił Marek Niedzielski – wrocławski muzyk, wokalista, perkusista oraz tekściarz związany z alternatywną sceną muzyczną. Wydarzenie transmitowaliśmy od godz. 19.05 na antenie radiowej Trójki, a streaming wideo na stronie i Facebooku stacji oraz na kanale YouTube Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  koncert Muzyczne Studio im. Agnieszki Osieckiej

Cree, czyli śląski blues w studiu Trójki. ZOBACZ WIDEO

Cree to powrót do brzmień przeszłości – blues rocka lat 60. i 70. Wywodzący się z polskiej kolebki tego gatunku, czyli Tychów, kwintet Sebastiana Riedla wystąpił w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. Koncertu można było słuchać na antenie Trójki oraz oglądać na naszej stronie, kanale YouTube Polskiego Radia oraz Facebooku.
Zobacz więcej na temat:  Trójka koncert Muzyczne Studio im. Agnieszki Osieckiej blues Piotr Baron