Polskie Radio
Section05
Choinki Jedynki 2020

"Choinki Jedynki 2021". 20. Jubileuszowa Akcja Charytatywna Programu 1 Polskiego Radia

Akcja Charytatywna Programu 1 Polskiego Radia "Choinki Jedynki" narodziła się 20 lat temu. Jej celem jest wspieranie podmiotów i organizacji, które pomagają osobom niepełnosprawnym. W tym roku wspieraliśmy Fundacje: Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i Katolicką Wspólnotę Chleb życia siostry Małgorzaty Chmielewskiej. Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda objęła Akcję honorowym patronatem.
Zobacz więcej na temat:  Choinki Jedynki 2020 Boże Narodzenie Anna Dymna Agata Kornhauser-Duda

"Choinki Jedynki 2020". Pierwsza Dama spotkała się ze zwycięzcą licytacji

Agata Kornhauser-Duda spotkała się ze słuchaczem, który wylicytował za 30 000 zł naszyjnik podarowany przez Pierwszą Damę na charytatywną akcję "Choinki Jedynki 2020". - Serdecznie dziękuję za ten gest w imieniu podopiecznych fundacji oraz stowarzyszenia - mówiła podczas wideokonferencji Małżonka Prezydenta. Charytatywna licytacja organizowana przez Program 1 Polskiego Radia pobiła kolejny rekord. Przedmioty ofiarowane od znanych i lubianych wylicytowano za blisko 178 tysięcy złotych.
Zobacz więcej na temat:  Choinki Jedynki 2020 Agata Kornhauser-Duda Choinki Jedynki

Finał "Choinek Jedynki 2020". Zebrano rekordową kwotę - 177 626 zł

 - Słuchacze Polskiego Radia ponownie udowodnili swoją niezwykłą hojność oraz otwarte serca - podkreśliła dr Agnieszka Kamińska, Prezes Zarządu Polskiego Radia. Dzięki Słuchaczom Programu 1 Polskiego Radia podarunki wybitnych sportowców, naukowców i artystów wylicytowano w sumie za 177 626 zł, rysunki dzieci osiągnęły kwotę 30 201 zł. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda.
Zobacz więcej na temat:  Choinki Jedynki 2020

Wielki Finał "Choinek Jedynki". Słuchacze wylicytowali 177 626 złotych

W Wielkim Finale wylicytować można było prace dzieci nagrodzone w świątecznym konkursie plastycznym i rysunki wykonane przez podopiecznych dwóch organizacji pozarządowych: Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" oraz Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej prof. Andrzeja Cechnickiego, którym przekazane zostaną zebrane środki. Honorowy patronat nad akcją, po raz szósty, objęła Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda.
Zobacz więcej na temat:  Choinki Jedynki Choinki Jedynki 2020

"Choinki Jedynki 2020". 30 tys. zł za złoty naszyjnik Pierwszej Damy!

Zakończyła się piątkowa licytacja podarunków od Przyjaciół Jedynki. Udało się zebrać 44,5 tys. zł. Licytować można było: złoty naszyjnik Pierwszej Damy Agaty Kornhauser-Dudy, szopkę z masy solnej wykonaną przez Annę Dymną, koszulkę z autografem Huberta Hurkacza, rysunek "Magiczny Koń" autorstwa Malwiny de Bradé, cztery tomy "Dziejów Polski" z dedykacją i autografem prof. Andrzeja Nowaka oraz podwójny, wyjątkowy winyl z niespodzianką podarowany przez Igora Herbuta. Na kolejną licytację zapraszamy w poniedziałek!
Zobacz więcej na temat:  Choinki Jedynki 2020 społeczeństwo

"Choinki Jedynki 2020". Już ponad 72 tys. złotych za podarunki od Przyjaciół Jedynki!

Za nami kolejne, czwarte już, licytacje w ramach akcji charytatywnej "Choinki Jedynki 2020". Słuchacze wylicytowali w czwartek (3.12) przedmioty za łączną kwotę 8450 złotych. Tym razem największym powodzeniem cieszyła się książka laureata Nagrody Nobla z 2020 roku przekazana przez prof. Krzysztofa Meissnera, która została wylicytowana za 4000 zł. 
Zobacz więcej na temat:  Choinki Jedynki 2020 społeczeństwo

Wielki Finał 19. Akcji Charytatywnej Programu 1 Polskiego Radia "Choinki Jedynki"

W Wielkim Finale 19. Akcji Charytatywnej Programu 1 Polskiego Radia "Choinki Jedynki" pod młotek trafią prace dzieci nagrodzonych w świątecznym konkursie plastycznym i rysunki wykonane przez podopiecznych dwóch organizacji pozarządowych: Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" oraz Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej prof. Andrzeja Cechnickiego.
Zobacz więcej na temat:  Choinki Jedynki POLSKA społeczeństwo Choinki Jedynki 2020 akcja charytatywna W POLSKIM RADIU

"Choinki Jedynki 2020". 32 325 zł - to wynik drugiej licytacji podarunków przyjaciół Jedynki

Hitem okazała się sukienka Igi Świątek, która została wylicytowana za 21 tys. zł. Słuchacze wylicytowali także: komplet płyt i zaproszenie do siedziby artystów od Zespołu Śląsk (5 tys. zł), własnoręcznie wykonaną tacę i spotkanie online z Aleksandrą Gintrowską (1,5 tys. zł), piłkę z autografem Marcina Gortata (1,4 tys.), koszulkę piłkarską i wideorozmowę z Pawłem Janasem (725 zł) oraz gitarę, płytę z autografem, bluzę i maseczkę od Pawła Tura (2,7 tys. zł). 
Zobacz więcej na temat:  Choinki Jedynki 2020 społeczeństwo

"Choinki Jedynki 2020". Pierwsze licytacje już za nami!

Obrazek wykonany przez pierwszą damę Agatę Kornhauser-Dudę, szopka z masy solnej autorstwa Anny Dymnej, wideorozmowy z Kajetanem Kajetanowiczem, Maciejem Szczepaniakiem i Adamem Małyszem, maska teatralna i koszulka reprezentacji Polski - to wszystko poszło "pod młotek" podczas inauguracyjnych licytacji "Choinek Jedynki 2020". Słuchacze Programu 1 Polskiego Radia wylicytowali dzisiejsze podarunki za niebagatelną kwotę 18 700 złotych!
Zobacz więcej na temat:  Choinki Jedynki 2020

"Choinki Jedynki 2020". Anna Dymna: to radosny czas

W audycji "Cztery Pory Roku" w Programie 1 Polskiego Radia odbyły się pierwsze licytacje w ramach tegorocznej akcji "Choinki Jedynki". Cały dochód z aukcji będzie przeznaczony dla podopiecznych Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" oraz Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej prof. Andrzeja Cechnickiego. - To w nich zawarty jest uśmiech i one przynoszą szczęście - mówi o przekazanych podarunkach Anna Dymna.
Zobacz więcej na temat:  Choinki Jedynki Choinki Jedynki 2020 Anna Dymna

"Choinki Jedynki" 2020. Przed południem rusza pierwsza licytacja

Dziś w audycji "Cztery Pory Roku" w Programie 1 Polskiego Radia, w godzinach 9.00-12.00 odbędzie się pierwsza licytacja w ramach tegorocznej akcji "Choinki Jedynki". W tym tygodniu słuchacze Polskiego Radia będą mogli zdobyć dary przekazane przez pierwszą damę Agatę Kornhauser-Dudę, naukowców, oraz gwiazdy muzyki i sportu. 
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Choinki Jedynki Choinki Jedynki 2020 akcje charytatywne POLSKA