X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
akcje charytatywne

Fikcyjne zbiórki. Powstanie Kodeks Mądrego Pomagania

Zrzutka.pl chcąc przeciwdziałać fikcyjnym zbiórkom pieniędzy w internecie, oprócz wprowadzenia dodatkowych zabezpieczeń, inicjuje akcję #MądrzePomagam. W jej efekcie ma powstać społeczny system alarmowy do wczesnego blokowania oszustów. W Polskim Radiu 24 o akcji mówił współzałożyciel i członek zarządu Zrzutka.pl Tomasz Chołast.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 akcje charytatywne oszustwa internet bezpieczeństwo w sieci

"Polacy są społeczeństwem wrażliwym na biedę i krzywdę"

Święto Trzech Króli to okazja do rozmowy o obdarowywaniu i niesieniu pomocy potrzebującym ludziom. Okazuje się - co najlepiej zauważyć w okresie Świat Bożonarodzeniowych - że Polacy są społeczeństwem wrażliwym na biedę i krzywdę innych, angażującym się aktywnie w różne akcje charytatywne. O dobroczynności Polaków mówił w Polskim Radiu 24 socjolog Mateusz Zaremba.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 akcje charytatywne TVP Błażej Prośniewski