Polskie Radio
Section05
Michał Sokołowski

Puchar Włoch dla "polskiej" drużyny. Sokołowski MVP turnieju

Zespół GeVi Napoli prowadzony przez trenera reprezentacji Polski Igora Milicicia zdobył koszykarski Puchar Włoch, pokonując w finale grającą na co dzień w Eurolidze drużynę EA7 Armani Mediolan 77:72 (24:19, 19:17, 17:17, 17:19). Skrzydłowy kadry Michał Sokołowski zdobył 13 punktów, miał sześć zbiórek i trzy asysty. Polak został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju finałowego, który rozegrano w Turynie.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Koszykówka Igor Milicić Michał Sokołowski

Kolejna porażka polskich koszykarzy. Niepokojąca forma przed turniejem prekwalifikacji

Reprezentacja Polski koszykarzy przegrała po raz drugi z Turcją, tym razem 73:98 (16:28, 26:16, 13:30, 18:24), w meczu towarzyskim rozegranym w Stambule. We wtorek biało-czerwoni ulegli 84:87. Był to ostatni sprawdzian Polaków przed rozpoczynającym się w niedzielę w Gliwicach turniejem prekwalifikacji do igrzysk olimpijskich Paryż 2024.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Koszykówka Igor Milicić Aleksander Balcerowski Michał Sokołowski

Walka o igrzyska bez Sochana. Milicić ogłosił kadrę

Selekcjoner reprezentacji Polski koszykarzy Igor Milicić podał nazwiska 17 zawodników, którzy będą przygotowywali się do turnieju prekwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich w Paryżu, który w sierpniu rozegrany zostanie w Gliwicach. W składzie zabrakło Jeremy'ego Sochana.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Koszykówka Igor Milicić Paryż 2024 Aleksander Balcerowski mateusz ponitka Michał Sokołowski Jeremy Sochan łukasz koszarek