Polskie Radio
Section05
Michał Kwiatkowski

Michał Kwiatkowski kontuzjowany. "To nie była łatwa kampania"

Polski kolarz Michał Kwiatkowski poinformował w mediach społecznościowych, że złamał żebro. Mistrz świata ze startu wspólnego z 2014 roku jeszcze w sobotę brał udział w słynnym klasyku Mediolan-San Remo. "To nie była łatwa włoska kampania" - napisał kolarz grupy Ineos-Grenadiers w nawiązaniu do wiosennych wyścigów w Italii, w których uczestniczył. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT kolarstwo szosowe Kolarstwo Michał Kwiatkowski

TYLKO U NAS Tour de France 2020: Michał Kwiatkowski wygrał etap i wraz z Carapazem pokazał esencję kolarstwa

- Etapowa wygrana Michała Kwiatkowskiego pokazała esencję kolarstwa, bo ten sport niby jest sportem indywidualnym, ale tak naprawdę w peletonie jest bardzo dużo rozgrywek drużynowych - mówił na antenie radiowej Trójki Paweł Majewski, dziennikarz portalu PolskieRadio24.pl, który podsumował tegoroczny Tour de France.   
Zobacz więcej na temat:  SPORT kolarstwo szosowe Kolarstwo Tour de France Michał Kwiatkowski

Grupa Kwiatkowskiego INEOS nie pojedzie w Tour de France, jeśli nie będzie bezpiecznie

Kolarski wyścig Tour de France, z powodu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, rozpocznie się 29 sierpnia, a nie jak wcześniej planowano 27 czerwca. Pomimo tego team INEOS, w którym jeżdżą m.in. Michał Kwiatkowski i Michał Gołaś, zapowiedział, że jego zawodnicy nie wystartują w wyścigu o ile organizatorzy nie będą w stanie zapewnić im bezpieczeństwa.
Zobacz więcej na temat:  Tour de France Kolarstwo Michał Kwiatkowski SPORT koronawirus