Polskie Radio
Section05
Michał Kwiatkowski

TYLKO U NAS Tour de France 2020: Michał Kwiatkowski wygrał etap i wraz z Carapazem pokazał esencję kolarstwa

- Etapowa wygrana Michała Kwiatkowskiego pokazała esencję kolarstwa, bo ten sport niby jest sportem indywidualnym, ale tak naprawdę w peletonie jest bardzo dużo rozgrywek drużynowych - mówił na antenie radiowej Trójki Paweł Majewski, dziennikarz portalu PolskieRadio24.pl, który podsumował tegoroczny Tour de France.   
Zobacz więcej na temat:  SPORT kolarstwo szosowe Kolarstwo Tour de France Michał Kwiatkowski

Grupa Kwiatkowskiego INEOS nie pojedzie w Tour de France, jeśli nie będzie bezpiecznie

Kolarski wyścig Tour de France, z powodu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, rozpocznie się 29 sierpnia, a nie jak wcześniej planowano 27 czerwca. Pomimo tego team INEOS, w którym jeżdżą m.in. Michał Kwiatkowski i Michał Gołaś, zapowiedział, że jego zawodnicy nie wystartują w wyścigu o ile organizatorzy nie będą w stanie zapewnić im bezpieczeństwa.
Zobacz więcej na temat:  Tour de France Kolarstwo Michał Kwiatkowski SPORT koronawirus

TYLKO U NAS Tour de Pologne 2019 czas zacząć. "Czeka nas święto kolarstwa"

3 sierpnia etapem ze startem i metą w Krakowie rozpocznie się 76. edycja kolarskiego Tour de Pologne. Najsłynniejszy polski wyścig jak co roku zgromadzi wielu znakomitych kolarzy - Co roku odkrywamy też nowe talenty - przyznał w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl dyrektor wyścigu Czesław Lang. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Tour de Pologne 2019 kolarstwo szosowe Kolarstwo Czesław Lang Rafał Majka Michał Kwiatkowski

Tour de Pologne bez Kwiatkowskiego. "To trudna decyzja"

Zwycięzca Tour de Pologne z 2018 roku Michał Kwiatkowski poinformował w mediach społecznościowych, że nie weźmie udziału w tegorocznej edycji polskiego wyścigu. "Nie jestem kimś, kto lubi zmieniać plany, ale to jest właśnie ten moment" - napisał kolarz, który znalazł się w opublikowanym na stronie wyścigu składzie grupy INEOS. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Tour de Pologne 2019 Kolarstwo kolarstwo szosowe Michał Kwiatkowski