Polskie Radio
Section05
muzyka rozrywkowa

Wystartowała 50. edycja "Lata z Radiem". Słuchaj już od dziś

Po raz 50. wystartowało "Lato z Radiem". Z okazji jubileuszu twórcy kultowej audycji Programu 1 Polskiego Radia przygotowali wiele atrakcji: konkursy, koncerty oraz niespodzianki. Audycji można słuchać - jak zawsze - codziennie, od poniedziałku do soboty, od 9.00 do 12.00. W tym roku reporterom radiowej Jedynki będzie towarzyszyła kamera, będzie też "Turystyczna lista przebojów" i zachęty do wycieczek na dwóch kółkach. 
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Lato z Radiem POLSKA turystyka wakacje Polskie Radio muzyka rozrywkowa lato Lato z Radiem 2021

"Pokazał, jak piękną muzykę grał Krawczyk". Prezes PR o koncercie pamięci Trubadura

W Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie odbył się kolejny koncert z cyklu "To, co najpiękniejsze", tym razem poświęcony pamięci Krzysztofa Krawczyka. - Zostanie w pamięci naszych słuchaczy na bardzo długo - mówiła prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska, dodając, że nowe aranżacje pokazały, "jak piękną muzykę grał i śpiewał Krzysztof Krawczyk". 
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Agnieszka Kamińska Krzysztof Krawczyk To co najpiękniejsze POLSKA KULTURA muzyka rozrywkowa

"Chwała Polskiemu Radiu". Marian Lichtman dziękuje za koncert pamięci Krzysztofa Krawczyka

W Studiu Koncertowym Polskiego Radia imienia Witolda Lutosławskiego trwa koncert "To, co najpiękniejsze - pamięci Krzysztofa Krawczyka". Na widowni był także kompozytor, perkusista i wokalista Marian Lichtman, który po imprezie podziękował Polskiemu Radiu za zorganizowanie wydarzenia. 
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Krzysztof Krawczyk To co najpiękniejsze muzyka rozrywkowa POLSKA