Polskie Radio
Section05
Olga Bończyk

Olga Bończyk: czuję się po prostu szczęśliwa

- Nie jestem już młodziutką dziewczyną, więc ten utwór jest o miłości, ale takiej dojrzałej. O tym, że ta bliskość jest nam wszystkim potrzebna - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Olga Bończyk. "Obiecaj" to jej najnowszy singiel, który jak sama przyznaje, zapada w pamięci. Artystka pracuje nad nową płytą, na której wszystkie utwory zaśpiewa na sześć głosów.
Zobacz więcej na temat:  piosenka MUZYKA Maria Szabłowska Olga Bończyk

25. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. Za nami pierwszy weekend

Minął pierwszy z czterech weekendów 25. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach – za nami porcja spotkań z gwiazdami i rozmaitych wydarzeń kulturalnych. W ubiegłą sobotę miało miejsce także uroczyste odciśnięcie dłoni na Promenadzie Gwiazd przez m.in. Joannę Trzepiecińską, Michała Milowicza i Lesława Żurka. W audycji "Trójka do trzeciej" festiwalowy weekend podsumowali Paweł Turski i Tomasz Miara.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach Międzyzdroje Olga Bończyk Joanna Trzepiecińska Paweł Turski Tomasz Miara rozmowa KULTURA

Olga Bończyk: "Kwartet" Ronalda Harwooda tli się różnymi kolorami

- To historia czterech śpiewaków, którzy są już emerytowani i pomimo wielkiej kariery, którą niegdyś mieli, znaleźli się w ośrodku spokojnej starości. Mocno zarysowany został wątek starości i samotności artystów, którzy poświęcili się sztuce, a nie zadbali o własne rodziny. Ta historia jest dojmująca i smutna - mówiła w Dwójce aktorka Olga Bończyk, wcielająca się w jedną z ról w spektaklu "Kwartet" Ronalda Hawrooda.
Zobacz więcej na temat:  Olga Bończyk Dwójka aktor Jakub Kukla

Ryby (i owoce morza) mają głos!

Olga Bończyk to aktorka i piosenkarka, która swego czasu prowadziła także telewizyjny program kulinarny (zanim to było modne). Jarosław Uściński to słynny warszawski restaurator, szef kuchni i właściciel restauracji Moonsfera. Oboje byli gośćmi Tomasza Żądy, z którym wymienili się niezliczoną ilością przepisów i kulinarnych tricków.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Tomasz Żąda STYL ŻYCIA jedzenie podróże Olga Bończyk Stany Zjednoczone grill Floryda Włochy