Polskie Radio
Section05
Natalia Nykiel

Natalia Nykiel o singlu "Bye Bye": znów poczułam radość z muzyki

W ubiegłym roku świętowała 10-lecie muzycznego debiutu, teraz wydała nowy singiel "Bye bye". Mówi, że to najbardziej przewrotna piosenka w jej dorobku. - To pożegnanie, które oznacza "dzień dobry" - śmieje się Natalia Nykiel. - Przygotowałam nowy materiał z zagranicznymi producentami. Będzie przy nim można tańczyć i płakać. 
Zobacz więcej na temat:  Czwórka MUZYKA Pop Natalia Nykiel Ula Kaczyńska rower

"Najbardziej przewrotny utwór w mojej karierze". Natalia Nykiel z nowym singlem "Bye Bye"

- Jeśli chodzi o moje utwory, to największą inspiracją jest wolność, która ostatnio w moim życiu mocno się rozgościła i która związana jest z kreatywnością i poczuciem wyzwolenia. Myślę, że to słychać w piosence "Bye Bye" - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Natalia Nykiel. 
Zobacz więcej na temat:  Ula Kaczyńska Natalia Nykiel piosenka muzyka rozrywkowa muzyka elektroniczna album

Artur "Boo-Boo" Twarowski: jestem aptekarzem, jeżeli chodzi o brzmienie

– Długo zajęło mi zaakceptowanie tego, że w muzyce jest coś takiego jak wokal, który wytycza mi to, co powinienem grać. Zawsze skupiałem się na tym, co dzieje się w aranżu. Dopiero później nauczyłem się, że wokal jest równie istotny – przyznaje jeden z najzdolniejszych gitarzystów młodego pokolenia Artur "Boo-Boo" Twarowski. Mimo że muzyk ma na swoim koncie współpracę z takimi artystami jak Natalia Kukulska, Natalia Nykiel czy Nick Sinckler, w "Serdecznych dźwiękach" to jego gitarowe partie odgrywały główną rolę.
Zobacz więcej na temat:  Trójka MUZYKA muzyka hp Mateusz Krautwurst soul Pop Jazz Natalia Nykiel country Natalia Kukulska Krzysztof Herdzin

"Ta płyta będzie delikatnie nostalgiczna". Natalia Nykiel idzie w kierunku dark romantic

- To jest wrzutka dobrej energii i chyba najbardziej pozytywna odsłona piosenek, które będą później następować. Ten dark jeszcze bardziej ukaże się w kolejnych singlach - mówi w Programie 1 Polskiego Radia o najnowszym singlu "P.R.I.D.E." Natalia Nykiel. Artystka zapowiada album, który zabierze nas do chemiczno-baśniowej krainy w stylu dark romantic.
Zobacz więcej na temat:  Muzyczna Jedynka Marcin Kusy piosenka Natalia Nykiel