X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
#spozaSejmu

#spozaSejmu. Czarzasty: to SLD dało Polsce konstytucję

- SLD zawsze będzie chciało współpracować ze wszystkimi strukturami lewicowymi w Polsce. To nie znaczy, że będzie wspólna lista, ani że będziemy podpisywali jakieś koalicje, ale znaczy, że mamy 90 proc. naszego programu po prostu wspólnego - mówił w wywiadzie dla PolskieRadio.pl Włodzimierz Czarzasty, szef SLD. 
Zobacz więcej na temat:  #spozaSejmu Włodzimierz Czarzasty SLD Komitet Obrony Demokracji Prawo i Sprawiedliwość NASZ WYWIAD

#spozaSejmu. Zandberg: mamy dziś w Sejmie dwa plemiona

- Kłopot, z którym mamy do czynienia jest taki, że w Sejmie mamy dzisiaj dwa plemiona. I te dwa plemiona patrzą na siebie z olbrzymia nieufnością. Podejrzewają się nawzajem o wszystko, co najgorsze. Potrzebujemy w taki sposób zbudować funkcjonowanie parlamentu, żeby pomimo tego faktu, pomimo tego braku zaufania, co chwila nie wybuchał podobnej skali kryzys - mówił w wywiadzie z portalem PolskieRadio.pl Adrian Zandberg z partii Razem.
Zobacz więcej na temat:  partia Razem smog Rodzina 500+ Adrian Zandberg NASZ WYWIAD #spozaSejmu

#spozaSejmu. Bosak: Europa Zach. jedzie na gapę na wózku USA

- W amerykańskich elitach od wielu lat dojrzewa zniecierpliwienie, że państwa europejskie jadą na gapę. Nie dotyczy to Polski ani państw bałtyckich, bo my jako jedyni wywiązujemy się z zobowiązań, natomiast Europa Zachodnia, jeśli chodzi o kwestie bezpieczeństwa, jedzie na gapę na amerykańskim wózku. I Trump o tym mówi publicznie - mówił w wywiadzie dla portalu PolskieRadio.pl wiceprezes Ruchu Narodowego Krzysztof Bosak.
Zobacz więcej na temat:  Krzysztof Bosak Ruch Narodowy Donald Trump Donald Tusk NATO Unia Europejska Francja NASZ WYWIAD #spozaSejmu