X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Krzysztof Bosak

Debata w TVP. Uczestnicy podsumowali programy wyborcze do PE

Komitety wyborcze startujące w niedzielnych wyborach do Parlamentu Europejskiego podsumowały swoje programy wyborcze podczas telewizyjnej debaty w TVP. "Europa ojczyzn", "niepodległość i duma w UE", "różnorodność i solidarność", "państwo dobrobytu", "500+" - to wymieniane hasła.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wybory do Parlamentu Europejskiego 2019 debata Paweł Kukiz Jadwiga Wiśniewska Krzysztof Bosak Jan Olbrycht Adrian Zandberg Prawo i Sprawiedliwość Kukiz'15 Konfederacja Koalicja Europejska Lewica Razem

Krzysztof Bosak: masowe migracje mogą być zagrożeniem dla Polski

– Jestem przeciwnikiem zmian społecznych w Polsce, które zmierzają w kierunku przesiedlania ludzi z państw pozaeuropejskich – powiedział Krzysztof Bosak, wiceprezes Ruchu Narodowego. W audycji "Nieznani Znani 24" opowiedział o drodze do polityki, a także przedstawił swoje spostrzeżenia dotyczące obecnej sytuacji w Polsce.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Krzysztof Bosak Ruch Narodowy polityka Młodzież Wszechpolska

Czy neonazizm w Polsce to problem marginalny?

W sobotę jedna z telewizyjnych stacji ujawniła wyniki dziennikarskiego śledztwa dotyczącego działalności niektórych polskich środowisk narodowych, m.in. Stowarzyszenia "Duma i Nowoczesność". " Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro wydał polecenie wszczęcia śledztwa w tej sprawie.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Kuba Strzyczkowski nazizm faszyzm Adolf Hitler Ruch Narodowy Nowoczesna Robert Winnicki Mirosław Pęczak Łukasz Szreiber Joanna Scheuring-Wielgus Wojciech Przybylski Krzysztof Bosak

Deklaracja Rzymska. "To dokument paradoksalny" 

Jaką rolę odegra w Unii Europejskiej podpisana Deklaracja Rzymska? Czy będziemy się rozwijać w różnych prędkościach czy też jedność okaże się ważniejsza? O tym w audycji Szukając Dziury w Całym rozmawiali Krzysztof Bosak (Fundacja Marsz Niepodległości), Dominika Cosić, korespondentka TVP w Brukseli i dr Michał Kuź (Klub Jagielloński, Uczelnia Łazarskiego).
Zobacz więcej na temat:  Rzym Unia Europejska deklaracja Łukasz Warzecha Krzysztof Bosak Brexit

#spozaSejmu. Bosak: Europa Zach. jedzie na gapę na wózku USA

- W amerykańskich elitach od wielu lat dojrzewa zniecierpliwienie, że państwa europejskie jadą na gapę. Nie dotyczy to Polski ani państw bałtyckich, bo my jako jedyni wywiązujemy się z zobowiązań, natomiast Europa Zachodnia, jeśli chodzi o kwestie bezpieczeństwa, jedzie na gapę na amerykańskim wózku. I Trump o tym mówi publicznie - mówił w wywiadzie dla portalu PolskieRadio.pl wiceprezes Ruchu Narodowego Krzysztof Bosak.
Zobacz więcej na temat:  Krzysztof Bosak Ruch Narodowy Donald Trump Donald Tusk NATO Unia Europejska Francja NASZ WYWIAD #spozaSejmu

Ustawa o zgromadzeniach ogranicza prawa obywatelskie?

Sejm znowelizował w piątek Prawo o zgromadzeniach. Nowe przepisy wprowadzają między innymi zgromadzenia cykliczne, które organizowane regularnie w tym samym miejscu miałyby pierwszeństwo nad zwykłymi manifestacjami. Wyjątek dotyczyłby demonstracji organizowanych przez władze publiczne oraz Kościoły i związki wyznaniowe - ich powyższa zasada nie będzie obejmować.
Zobacz więcej na temat:  Michał Rachoń Krzysztof Bosak KOD Ruch Narodowy

Funkcjonowanie NGO. "Mamy ogromny chaos"

Trwa debata dotycząca funkcjonowania organizacji pozarządowych w Polsce. Premier Beata Szydło zapowiedziała powstanie Narodowego Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Ma ono wyznaczać cele organizacjom pozarządowym i rozdzielać pieniądze na ich realizację. Czy zmiany są potrzebne? O tym w audycji Szukając Dziury w Całym rozmawiali Krzysztof Bosak za Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Witold Monkiewicz z Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej i Piotr Trudnowski z Klubu Jagiellońskiego.
Zobacz więcej na temat:  Łukasz Warzecha Krzysztof Bosak ngo Beata Szydło PiS