Polskie Radio
Section05

Studio im. Agnieszki Osieckiej

Daria ze Śląska z nową płytą. Przedpremierowy odsłuch w studiu im. Osieckiej

Daria ze Śląska, jedna z najważniejszych artystek młodego pokolenia, spotka się ze słuchaczami Trójki podczas wyjątkowego wydarzenia w Studiu im. Agnieszki Osieckiej. Już 14 maja 2026 roku odbędzie się przedpremierowy odsłuch jej nowego albumu "Halo. Co jest grane?", a wejściówki będzie można zdobyć w audycjach "Zapraszamy do Trójki - ranek", "Dobrego dnia" oraz "Zapraszamy do Trójki - popołudnie".
Zobacz więcej na temat:  Daria ze Śląska MUZYKA Maciej Jankowski