Po "Wolcie" i "Everest". Blauka na żywo w Trójce Od premiery ich ostatniego albumu minął rok, ale duet Blauka nie zwalnia tempa. Po zakończeniu trasy koncertowej pracują już nad nowym materiałem. A w ostatni weekend czerwca zameldują się w trójkowym Studiu im. Agnieszki Osieckiej. Zobacz więcej na temat: Trójka Blauka MUZYKA
Myśliwiecka niczym Abbey Road. Global Beatles Day w Trójce The Beatles i Apple Corps Ltd. oficjalnie uznają inicjatywę fanów, a częścią tego święta będzie radiowa Trójka. 25 czerwca, czyli w Global Beatles Day, w Studiu im. Agnieszki Osieckiej uhonorujemy dziedzictwo, muzykę oraz kulturowy wpływ legendarnego zespołu z Liverpoolu. Zobacz więcej na temat: Trójka The Beatles
"Kora Ola Ola!" w Trójce. Archiwalny koncert przed rocznicą urodzin 8 czerwca obchodziliśmy 75. rocznicę urodzin Kory. Przy tej okazji dzień wcześniej na antenie radiowej Trójki przypomnieliśmy koncert artystki w Studiu im. Agnieszki Osieckiej z 2003 roku. Podczas niego wokalistka zaprezentowała na żywo materiał ze swojego czwartego solowego albumu studyjnego. Zobacz więcej na temat: Trójka Kora
Republika w Studiu im. Osieckiej. Przypominamy koncert z 1998 roku Niedługo po premierze "Masakry" - ostatniego albumu Republiki powstałego za życia Grzegorza Ciechowskiego, zespół zagrał koncert w trójkowym Studiu im. Agnieszki Osieckiej. Do tego wyjątkowego wydarzenia powróciliśmy w czwartek 4 czerwca. Zobacz więcej na temat: Republika Trójka
Daria ze Śląska z nową płytą. Przedpremierowy odsłuch w studiu im. Osieckiej Daria ze Śląska, jedna z najważniejszych artystek młodego pokolenia, spotka się ze słuchaczami Trójki podczas wyjątkowego wydarzenia w Studiu im. Agnieszki Osieckiej. Już 14 maja 2026 roku odbędzie się przedpremierowy odsłuch jej nowego albumu "Halo. Co jest grane?", a wejściówki będzie można zdobyć w audycjach "Zapraszamy do Trójki - ranek", "Dobrego dnia" oraz "Zapraszamy do Trójki - popołudnie". Zobacz więcej na temat: Daria ze Śląska MUZYKA Maciej Jankowski
Specjalny pokaz w Trójce. "Klątwa Doliny Węży" z narracją Łony Węże, kosmici i niebywałe efekty specjalne zagościły w majówkę w audycji "Terra Kultura", a niebawem pojawią się też w Studiu im. Agnieszki Osieckiej. Powód? Przedpremierowy, specjalny pokaz "Klątwy Doliny Węży" w reż. Marka Piestraka z autorską narracją Łony. Zobacz więcej na temat: Trójka Agnieszka Obszańska KULTURA
"Świetnie" w wersji live. Koncert Sonbird na trójkowej scenie Zespół Sonbird powraca z drugim albumem studyjnym zatytułowanym "Świetnie" - materiałem, który dla grupy stał się nie tylko artystycznym przełomem, lecz także symbolicznym domknięciem kilku trudnych lat i otwarciem zupełnie nowego etapu. Dwa dni po premierze krążka wystąpili z nim w Studiu im. Agnieszki Osieckiej. Zobacz więcej na temat: Trójka MUZYKA koncert
Negatyw ponownie na scenie. Radiowa premiera koncertu Na ten moment trzeba było czekać dziesięć lat, ale zdecydowanie było warto: zespół Negatyw ponownie wystąpił na żywo. I to między innymi z nowym materiałem oraz w trójkowym Studiu im. Agnieszki Osieckiej. W najbliższą niedzielę, 19 kwietnia, zaprezentowaliśmy premierowo zapis tego wydarzenia. Zobacz więcej na temat: Trójka MUZYKA
Wielki koncert! Czereśnie i laureaci Naszego Muzycznego Źródełka Stare przyśpiewki o bydełku i nowe piosenki o dinozaurze albo jeżu? Sportowe stroje i tradycyjne kiecki? Kapele grające pod nogę jak na wiejskiej potańcówce i instrumenty ze wsparciem wzmacniaczy, a do nich słowa o sprawach najważniejszych? Taki koncert to musi być „Wielki koncert”! Zobacz więcej na temat: folk koncert Nasze Muzyczne Źródełko 2025 - laureaci dzieci Hanna Szczęśniak
Prezentujemy uczestników 2. Ustawionego Konkursu Piosenki Odliczamy godziny do 64. urodzin Trójki, których elementem będzie 2. Ustawiony Konkurs Piosenki. W nim do rywalizacji staną artyści, których obecności na scenie pozazdrościć nam może niejedno wydarzenie. Zanim więc rozpoczniemy zabawę w Studiu im. Agnieszki Osieckiej przypominamy, kto w nim wystąpi. Zobacz więcej na temat: Trójka
Ustawiony Konkurs Piosenki po raz drugi, na 64. urodziny Trójki Ustawiony konkurs, ale zabawa i emocje autentyczne. Reni Jusis, Barbara Wrońska, Kasia Lins, Kasia Stankiewicz, WaluśKraksaKryzys, zespół Metro i Andrzej Dąbrowski - to oni wystąpili na drugim Ustawionym Konkursie Piosenki, który odbył się z okazji 64. urodzin Trójki. Zobacz więcej na temat: Trójka
Przed 2. Ustawionym Konkursem Piosenki. Powrót do pierwszej edycji Najbliższe urodziny Trójki świętować będziemy między innymi drugim Ustawionym Konkursem Piosenki. Zanim jednak rozpoczniemy obchody, wrócimy wspomnieniami do pierwszej edycji widowiska. Zapis ubiegłorocznego koncertu wyemitowaliśmy w niedzielę wieczorem, 29 marca. Zobacz więcej na temat: Trójka
O dziejach kobiet w Polsce. "Brakująca połowa dziejów 2" w studiu im. Osieckiej Już jutro, we wtorek 17 marca 2026 roku, odbędzie się spotkanie autorskie Anny Kowalczyk – autorki książki "Brakująca połowa dziejów" oraz audycji o tym samym tytule, emitowanej na antenie radiowej Trójki. Wydarzenie organizowane jest z okazji premiery drugiej części książki w studiu im. Agnieszki Osieckiej. Zobacz więcej na temat: Anna Kowalczyk KSIĄŻKA
Dżem tu i teraz, w Trójce. Wyjątkowy koncert w Studiu im. Osieckiej Każda nowość od grupy Dżem to niemałe wydarzenie. Tym bardziej jeżeli to nowy, i pierwszy od ponad 15 lat album. Niedługo po jego premierze legendy polskiego bluesa i rocka wystąpiły w Studiu im. Agnieszki Osieckiej. Sam koncert był o tyle wyjątkowy, że nie będzie on retransmitowany. Zobacz więcej na temat: Trójka dżem koncert
Koncert po premierze nowej płyty. Zespół Lor wystąpił w Trójce W dniu kobiet scenę w Studiu im. Agnieszki Osieckiej przejął zespół Lor, czyli Julia Skiba, Paulina Sumera, Jagoda Kudlińska oraz Julia Błachuta. Wydarzenie można było śledzić na antenie Trójki oraz na naszej stronie i w mediach społecznościowych. Zobacz więcej na temat: Trójka Lor
Jubileuszowy Sztywny Pal Azji. Koncert na żywo w Trójce Cztery dekady działalności, piosenki o statusie kultowych i kolejne pokolenia, do których trafia ich muzyka. Tymi osiągnięciami mogą pochwalić się członkowie zespołu Sztywny Pal Azji. Legenda polskiego rocka, która w tym roku świętuje swoje czterdziestolecie, 1 marca wystąpiła w Studiu im. Agnieszki Osieckiej. Zobacz więcej na temat: Trójka MUZYKA Sztywny Pal Azji
Podlasie Bounce w Osieckiej. Sw@da i Niczos na żywo w Trójce Spotkaliśmy się z nimi w "Rezydencji", latem usłyszymy ich na OFF Festivalu, a w międzyczasie zagrają między innymi w Studiu im. Agnieszki Osieckiej. Duet Sw@da x Niczos wystąpił w Trójce w niedzielę 15 lutego. Zobacz więcej na temat: Trójka MUZYKA koncert Koncerty w Trójce
Wczasy w Trójce. Koncert duetu w Studiu im. Agnieszki Osieckiej W pierwszym dniu lutego duet Wczasy pojawił się na antenie radiowej Trójki jako gospodarze "Rezydencji". Tydzień później, 8 lutego, odwiedzili naszą siedzibę po raz drugi. Tym razem jednak wystąpili na żywo w Studiu im. Agnieszki Osieckiej. Zobacz więcej na temat: Trójka MUZYKA koncert