Katarzyna Szustow gościnią audycji "Co oglądać?"

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2026 15:59
Już w piątek po godzinie 18.00 w studiu Czwórki pojawi się Katarzyna Szustow, koordynatorka scen intymnych na planach filmowych. W audycji "Co oglądać?" opowie o kulisach swojej pracy.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock

W najnowszym wydaniu audycji "Co oglądać?" gościem Marcina Radomskiego będzie Katarzyna Szustow - koordynatorka scen intymnych, która pracowała przy ponad 25 międzynarodowych produkcjach, nadzorując realizację ponad 130 scen. Opowie o tym, na czym polega jej zawód, jak wygląda praca z aktorami i reżyserami oraz dlaczego dziś to jedna z kluczowych funkcji na planie filmowym.


Zobacz także:


W części premierowej przyjrzymy się filmowi "Michael", jednej z najbardziej wyczekiwanych biografii ostatnich lat, opowiadającej historię Króla Popu. Nie zabraknie także przeglądu serialowych nowości. Na radarze Marcina Radomskiego znajdują się "Bait", "Ekspedycja XD" oraz "The Madison".

***

Na audycję z cyklu "Co oglądać?" w piątek (24.04) o godzinie 18.00 zaprasza Marcin Radomski.

kajz


Czytaj także

Nostalgia w kinie. Dlaczego tęsknimy za starymi filmami?

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2024 13:40
- Kiedy zdaliśmy sobie sprawę, że transformery i żółwie Ninja to nie są filmy, z którymi możemy się utożsamić, zatęskniliśmy za prawdziwymi historiami, dobrymi scenariuszami i grą aktorską. Powrót do kina artystycznego jest tego wyrazem - mówi dziennikarz filmowy Dawid Muszyński. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Martyna Byczkowska: lepiej nie żałować rzeczy, które się zrobiło

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2025 11:41
Drugiego dnia świąt gościnią Marcina Radomskiego była Martyna Byczkowska, aktorka znana z hitowego serialu "1670", filmu "LARP. Miłość, trolle i inne questy", a także musicalu "Północ Południe".
rozwiń zwiń