Kings of Leon - "Pyro"

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2010 11:08
Singiel promuje wydaną w październiku płytę "Come Around Sundown". Słuchaj w Czwórce!

Kings of Leon wciąż w natarciu. Ich piąty studyjny album "Come Around Sundown" wydany w połowie października zadebiutował na listach przebojów w Australii, Austrii, Belgii, Kanadzie, Niemczech, Irlandii, Szkocji, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii na pierwszym miejscu.

Płyta została nagrana w Nowym Jorku między lutym a czerwcem 2010. Nathan Followill chciał, by album był bardziej mroczny i bardziej grunge’owy niż poprzednie. Zamiar się powiódł. Przyznam szczerze, że kiedy pierwszy raz usłyszałem nowy singiel „Pyro”, skojarzenia z Pearl Jam były dla mnie jednoznaczne.

Ciekawe, jak „Pyro”  poradzi sobie na listach przebojów. Poprzedni singiel – "Radioactive" – dotarł do pierwszego miejsca w notowaniu US Billboard Alternative Songs.

jk

 

Czytaj także

Gwiazdy playlisty Czwórki na pendrive'ie!

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2010 13:01
Program 4 Polskiego Radia wydał "POLISZ PENDRAJW" – pierwszą w Polsce muzyczną składankę na pendrive'ie. Ekskluzywną kompilację można wygrać na antenie Czwórki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czwórka poleca album Japoto

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2010 11:51
Na debiutanckiej płycie supergrupy znajdziecie elektroakustyczne brzmienia połączone z rockiem i breakbitem. Przekonajcie się, jak gra elita polskiej alternatywy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dubowy galop przez sen

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2010 13:34
Muzycy grupy Zebra o płycie "Dream Walking", tekstach i publikowaniu muzyki w internecie.
rozwiń zwiń