Podróż w czasie? "W Warszawie jest już możliwa!"

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2016 13:30
- Przy wykorzystaniu technologii 3D przenosimy ludzi do przedwojennej Warszawy. Na wystawie można spacerować po Placu Piłsudskiego, takim jakim był on w latach 30. ubiegłego wieku - wyjaśnia współtwórcy ekspozycji "Wirtualna podróż" w Parku Miniatur Województwa Mazowieckiego.
Audio
  • Jak wyglądało życie w przedwojennej Warszawie? (Czat Czwórki/Czwórka)
Na wystawie w Parku Miniatur Województwa Mazowieckiego przeniesiemy się do Warszawy lat 30. ubiegłego stulecia
Na wystawie w Parku Miniatur Województwa Mazowieckiego przeniesiemy się do Warszawy lat 30. ubiegłego stuleciaFoto: Facebook/Park Miniatur

- W trakcie próbnych wizualizacji, kiedy założyłem specjalne gogle 360 stopni, to co zobaczyłem, zrobiło na mnie miażdżące wrażenie. Plac Piłsudskiego, który tętni życiem. Dziś trudno sobie to wyobrazić - opowiada Rafał Kunach z Parku Miniatur i zdradza, co - oprócz defilad - odbywało się na placu, a Marcin Szymański zdradza, jak wyglądały szczegóły przygotowań do tej niezwykłej podróży w czasie. 

***

Tytuł audycji: "Czat Czwórki"

Prowadzi:  Piotr Firan

Materiał: Anna Depczyńska

Goście: Rafał Kunach (Park Miniatur Województwa Mazowieckiego), Marcin Szymański (firma "Time-Tec")

Data emisji: 5.10.2016

Godzina emisji: 16.10

kul/mp

Czytaj także

Babskie podróże. O miejscach, gdzie kobiety rodzą się na nowo

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2016 17:30
- Dziewczyńskie podróże są super, a najlepiej zacząć od Islandii! Uczestniczki mojej wyprawy powiedziały, że nie ma to jak beztroskie hasanie po dzikiej naturze - mówi globtroterka i pisarka Anita Demianowicz.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Mieszkanie Plus" - wynajem zamiast kupna?

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2016 18:39
"Mieszkanie Plus" to przyjęty niedawno Narodowy Program Mieszkaniowy, w ramach którego będą budowane mieszkania między innymi na wynajem. Czy wynajmowanie przyjmie się w Polsce, gdzie wciąż obawiamy się takiej "tymczasowości"?
rozwiń zwiń