Nie wszystko złoto - Stoch bez telefonu i tureckie zakupy w Krakowie

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2010 08:25
Tomasz Burnos i Darek Matyja komentują wystep skoczków w pierwszym konkursie Turnieju Czterech Skoczni i politykę kadrową polskich klubów piłkarskich.
Audio
Kamil Stoch
Kamil StochFoto: IAR

Oj nie tego spodziewali się kibice skoków narciarskich po pierwszym konkursie Turnieju Czterech Skoczni. Dwóch Polaków w trzydziestce i do tego poza pierwszą dziesiątką to nie jest to co tygrysy bengalskie lubią najbardziej w zimie. Do tego zarówno kamil Stoch jak i... Adam małysz do drugiej serii awansowali praktycznie "psim swędem". Obaj przegrali w pierwszej serii KO. Przy czym Małysz awansował jako szczęśliwy przegrany wyraźnie przegrywając w swojej parze z Thomasem Morgensternenm, a Stochowi "pofarciło" się jeszcze bardziej, gdyz jego przeciwnik został... zdyskwalifikowany za nieprzepisowy strój. O reszcie lepiej nie mówić... bo i nie ma o czym, wszak leżących się nie kopie.

O skokach narciarskich oraz wyprzedaży polskich piłkarzy w przerwie zimowej możecie posłuchać w poniedziałkowym "Nie wszystko złoto co się świeci" (plik dołączony do artykułu).

Darek Matyja   

Czytaj także

Nie wszystko złoto - "Nieloty" zamiast "Orłów"

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2010 08:39
Słaby występ skoczków na inaugurację Pucharu Świata w Kuusamo i 15. kolejka Ekstraklasy piłkarskiej.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nie wszystko złoto - Lodowy sukces Lecha...

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2010 09:37
Według włoskiej prasy to pogoda wyeliminowała Juve z LE. Futbolowy Katar i sporty zimowe...
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nie wszystko złoto - Adamek wygrywa przed czasem (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2010 10:09
Tomek Burnos i Darek Matyja komentują zwycięstwo Tomasza Adamka oraz decyzję o zachowaniu na stanowisku trenera kadry siatkarek Jerzego Matlaka.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nie wszystko złoto - "Udany" występ skoczków i mecz, którego mogło nie być

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2010 10:20
W poniedziałkowym "Nie wszystko złoto..." Tomek Burnos i Darek Matyja omawiali zimowe wydarzenia weekendu oraz zastanawiali się nad zasadnością piłkarskiego meczu z Bośnią i Hercegowiną.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Nie wszystko złoto" - Jesień Lecha, a wiosna czyja?

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2010 09:02
Tomek Burnos i Darek Matyja komentują sukces Lecha w Lidze Europejskiej, występy polskich siatkarzy w klubowych mistrzostwach świata oraz... rekordową wygraną polskich hokeistów.
rozwiń zwiń