Czwórka zaprasza do gry w nowej audycji "Strefa gamingu"

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2018 14:11
W niedzielę, 7 października, w Czwórce zadebiutuje nowa audycja "Strefa gamingu" poświęcona grom komputerowym.
Strefa Gamingu
Strefa GaminguFoto: Grzegorz Lipiński/Polskie Radio

W każdym programie będzie można usłyszeć aktualności ze świata gier i e-sportu, rozmowy z gośćmi z branży gier komputerowych m.in. o najciekawszych wydarzeniach, zawodach i premierach. Audycję poprowadzi gamer - Łukasz "JeffreJ" Chmiel.

"Strefa gamingu" będzie gościć na antenie Czwórki w każdą niedzielę o godz. 12.00. Program skierowany jest do wszystkich miłośników rozrywki wirtualnej oraz e-sportu, bez względu na kategorię wiekową i stopień zaawansowania. Każda audycja to porcja najważniejszych informacji ze świata e-sportu, gier, zawodów oraz najciekawszych eventów. Słuchacze poznają bliżej swoich ulubionych zawodników, drużyny oraz warte uwagi premiery, nie zabraknie również opinii i testów .

Nową audycję poprowadzi Łukasz "JeffreJ" Chmiel, pasjonat, znający branżę od podszewki i grający w gry od 5-tego roku życia (!). Jest na bieżąco niemal z każdą nowinką ze świata gamingu: od wielkich hitowych premier, po turnieje e-sportowe. Komentował, relacjonował i prowadził wiele imprez e-sportowych.

- Jestem pasjonatem gier od ponad 20 lat. Gram aktywnie, streamuję, komentuję oraz prowadzę eventy e-sportowe. Czasami żałuję, że doba ma tylko 24h. W ramach relaksu zatracam się w swoim świecie przy akompaniamencie muzyki z gier oraz zróżnicowanych soundtracków. "Strefa gamingu" to ukłon gamera w stronę gamerów. To godzina prezentująca prężnie rozwijającą się dziedzinę gier komputerowych, która jest niezwykle popularna na świecie, a my Polacy wyróżniamy się w czołówce globalnych graczy. Zapraszam do gry w Czwórce – mówi Łukasz "JeffreJ" Chmiel.

Pierwsza odsłona "Strefy gamingu" w niedzielne południe, 7 października 2018, a gościem w niej będzie Mateusz "HaX" Ogonowski - caster oraz komentator Counter - Strike: Global Offensive. Rozmowa dotyczyć będzie m.in. aktualnej sytuacji na polskiej scenie cs go i rozpadu Virtus.pro.

Czwórka zaprasza do słuchania audycji od 7 października br., w każdą niedzielę, w godz. 12.00-13.00 na stronie www.czworka.online, w systemie cyfrowym DAB+ oraz poprzez aplikację Player Polskie Radio.

mat.pras/pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Heroes Orchestra: Polskie Radio przyjęło nas z entuzjazmem

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2018 12:50
W grze komputerowej "Heroes of Might and Magic" można usłyszeć smyczki, instrumenty dęte, harfę, chóry - pełne instrumentarium orkiestry. 14 września ta muzyka zabrzmi w Koncertowym Studiu Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Andrzej Mazuruk: mówię o tym, co mnie interesuje. Taki format daje mi dużo swobody

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2018 13:31
- Stworzyłem ten kanał, bo od razu miałem w głowie pewną jego koncepcję. Pracowałem wcześniej z innymi youtuberami i wiem, co chcę przekazać swoim widzom - mówił pomysłodawca i założyciel "Versusa" Andrzej Mazuruk. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mateusz "Hax" Ogonowski: e-sport to przyszłość

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2018 13:00
- Bycie komentatorem e-sportowym daje szansę na godne życie - przyznaje Mateusz "Hax" Ogonowski. - W Polsce caster z niskiej półki zarabia średnio 3 tysiące złotych. Ci najlepsi, najbardziej rozpoznawalni mogą liczyć nawet na 10 tysięcy złotych... za dzień pracy.   
rozwiń zwiń