Rich Tour - finisz w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2015 17:00
Czwartek to ostatni dzień trasy Rich Tour i ostatnia szansa w tym roku, aby spotkać się i porozmawiać ze znanymi youtuberami. Co działo się podczas tej wyjątkowej imprezy?
Audio
  • Anna Hardej o oczekiwaniach przed warszawską edycją Rich Tour (Dobre Nowiny/Czwórka)
  • Ostatni wieczór Rich Tour. Kim był tajemniczy gość-niespodzianka? (Efekt: WOW)
  • Co dzieje się ostatniego wieczoru Rich Tour? Relacja na żywo (Nowiny Radiowej Czwórki)
Youtuberzy przemierzają Polskę z Czwórką - na swojej trasie mają 10 miast. Na zdjęciu Rich Tour w Krakowie
Youtuberzy przemierzają Polskę z Czwórką - na swojej trasie mają 10 miast. Na zdjęciu Rich Tour w KrakowieFoto: Czwórka

Rich Tour kończy swoją trasę w warszawskim klubie Progresja. Nie brakuje koncertów, gwiazd YouTube’a, ciekawych wyzwań i konkursów. Nie brakuje też Czwórki. Dziennikarze stacji sprawdzają, jak jest ze zdolnościami wokalnymi youtuberów, czy potrafią utrzymać się na trickboardzie i czy ułożenie yengi sprawi im kłopot.

A na miejscu pojawiła okazja do spotkania z multimedialną ekipą Czwórki (także wirtualne na Instagramie, Facebooku i Snapchacie), ale też gwiazdy warszawskiej edycji imprezy – Multi, Matiax, Jack Gadovsky, Cyber Marian i Urhara – oraz stała obsada Rich Tour – Gimper, IsAmUxPompa, Izak, Mandzio, NitroZyniak, Rojo, Kolega Ignacy i Graczol.

Przypominamy też, że w poniedziałek szóstka youtuberów spotkała się w Szczecinie. Kolejnego dnia fani internetowych gwiazd spotkali się ze swoimi idolami w Sopocie. Odwiedzili jeszcze m.in. Bydgoszcz, Kraków i Lublin, Łódź i Białystok!

Zobacz więcej
youtuberzy sopot 1200.jpg
Rich Tour w Łodzi. Spotkania youtuberów z fanami!

Rich Tour jest inicjatywą, która powstała w odpowiedzi na wielokrotnie zadawane pytania, dlaczego imprezy youtubowe odbywają się w bardzo niewielu miastach Polski. Organizatorzy wydarzenia postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom i specjalnie dla miłośników YouTube'a wyruszyć w trasę po całej Polsce, w trakcie której odwiedzają aż 10 miast. Na miejscu można spotkać swoich ulubionych youtuberów, zrobić sobie z nimi zdjęcie i zdobyć autograf, a przede wszystkim - świetnie się bawić. 

***

Na ostatnią, warszawską odsłonę imprezy Rich Tour zapraszają Was Piotr Galus, Mariusz InfuleckiAnna Hardej i Justyna Tylczyńska.

Relacje z tego wyjątkowego wydarzenia pojawiły w audycjach "Dobre Nowiny", "Hrapkowidz", a także w "Nowinach radiowej Czwórki".

Podczas imprezy rozmawialiśmy z Gimperem, znanym ze swojego kanału YT pod tytułem... "Gimper".

Zobaczyliśmy się także z Izakiem, który na swoim kanale "Izak Lice" prezentuje m.in. gry wideo.


mat.pras./pj/kd


Czytaj także

Rich Tour w Lublinie. Dobra zabawa mimo zmęczenia!

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2015 21:00
Rich Tour dotarł do Lublina, gdzie pojawili się Gimper, IsAmUxPompa, Izak, Mandzio, TheNitroZyniak, Rojo i goście specjalni: Vertez oraz Ula Ulaśka Szlachta.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Trwa Rich Tour - youtuberzy opanowują Białystok!

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2015 17:00
Rich Tour, czyli ogólnopolska trasa youtuberów trwa. W z fanami spotykają się m.in. Izak, DJ Roko, Gimpson & Kolega Ignacy.
rozwiń zwiń