X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

XL Summer Dance Intensive by FNF

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2011 15:45
XL Summer Dance Intensive by FNF to piąta edycja największych w Polsce warsztatów tanecznych. Między 2 a 20 lipca w Darłówku tancerze z całej Polski będą trenować pod okiem 20 najlepszych na świecie choreografów.
Audio

Najważniejszą cechą warsztatów jest jedyna w swoim rodzaju kadra instruktorska. Z roku na rok choreografowie uczący na warsztatach są coraz lepsi. Po latach organizowania szkoleń grupa FNF zdobyła sobie zaufanie największych i najlepszych szkół tańca na świecie. Podczas poprzednich edycji warsztatów do Polski przyjeżdżali instruktorzy i choreografowie takich gwiazd i show, jak: Beyonce, Justina Timberlake'a, Britney Spears, Pussy Cat Dolls, Katie Perry, Nicki Minaj, MTV Music Awards, So You Think You Can Dance, American Best Dance Crew i wiele innych.

W tym roku zajęcia na dwóch turnusach poprowadzą m.in.:

TURNUS I:
LEE DANIEL, JUN QUEMADO, JIAN, MIGUEL ANTONIO, TONY CZAR, GEORGE JONES, ERICA SOBOL, KUMARI SURAJ , KEVIN MAHER

TURNUS II:
JAQUEL KNIGHT, TUCKER BARKLEY, LAURA EDWARDS, MANIEK, CANDACE BROWN, IAN EASTWOOD, CHRISTIAN OWENS, KUMARI SURAJ ORAZ GOŚC NIESPODZIANKA!

XL Summer Dance Intensive by FNF to jedyne w swoim rodzaju połączenie tańca, energii, pasji i dobrej zabawy podczas wakacyjnego wjazdu. Rok temu warsztaty wyglądały tak:


Bez wątpienia XL Summer Dance Intensive by FNF będzie jeszcze lepszymi warsztatami niż rok temu i znów będzie wiodło prym wśród warsztatów tanecznych w Polsce zarówno pod względem kadry jak i ilości uczestników.

Impreza pod patronatem Czwórki

/

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Nowa odsłona Glacy

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2011 12:10
- W pewnym momencie Sweet Noise niejako doszedł - w moim odczuciu - do takiego punktu, po którym czekał na mnie już tylko kompromis i powtarzanie się – mówi Glaca w audycji DJ Pasmo.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michał Szpak zaśpiewał w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2011 14:02
- Rozpoznają mnie w niektórych miejscach, ale to wciąż nie jest tak, jak bym chciał – mówił o swojej rosnącej popularności Michał Szpak, finalista programu telewizyjnego X-Factor.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Red Bull Tourbus

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2011 11:29
W ramach projektu Red Bull Tourbus na mobilnej scenie, będącej jednocześnie dachem przerobionego autobusu, będzie można usłyszeć młody polski rock!
rozwiń zwiń