Paweł Małaszyński: "ścianki" nie leżą w mojej naturze

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2017 15:54
- Nie bawiły mnie nigdy "eventy". Zawsze interesowało mnie aktorstwo i granie, a nie to, co dzieje się wokół tego zawodu. "Bywanie na salonach" nie mieści się w mojej naturze. Nie musze "bywać", żeby "być" - mówił w Czwórce Paweł Małaszyński, aktor i muzyk.
Audio
  • Paweł Małaszyński o aktorstwie, planach zawodowych i muzycznych (Absolutnie niepoważni/Czwórka)
- Dla mnie w scenariuszu liczy się historia i postać. Dlatego wybieram te role, które naprawdę mnie interesują - opowiadał Paweł Małaszyński w Czwórce.
- Dla mnie w scenariuszu liczy się historia i postać. Dlatego wybieram te role, które naprawdę mnie interesują - opowiadał Paweł Małaszyński w Czwórce. Foto: Czwórka

cochise 1200.jpg
Cochise z Pawłem Małaszyńskim zagrali w Czwórce [WIDEO]

W rozmowie z Mateuszem Tomaszukiem i Jankiem Kruczkowskim Paweł Małaszyński wspominał także początki swojej kariery i pracę nad serialami, które przyniosły mu popularność, a także pracę na scenach teatralnych. - Gdy zaczynałem szkołę aktorską w Polsce nie było jeszcze showbiznesu. Ja i koledzy z mojego pokolenia, np. Borys Szyc, Maciej Stuhr czy Tomek Karolak, w ogóle nie myśleliśmy o czerwonych dywanach czy "ściankach". Marzyłem tylko o tym, by dostać pracę w teatrze - opowiadał Małaszyński.

W studiu Czwórki wspominał też… szalone czasy studenckie. - Prawo studiowałem przez dwa tygodnie. Już wówczas zorientowałem się, że to nie dla mnie. Oszukiwałem więc rodziców, że chodzę na zajęcia i przygotowywałem się do egzaminów do szkoły teatralnej. Potem oczywiście do wszystkiego się przyznałem i była awantura - opowiadał Małaszyński.

A jak Małaszyński odnajduje się w mediach społecznościowych i co myśli o białostockiej scenie rockowo-metalowej? Dlaczego nie prowadzi swojej kariery "drogą" Artura Rojka? O tym mówił w Czwórce. Zmierzył się także z "absolutnie niepoważnym" zadaniem, w którym udowodnił, że byłby świetnym... prezenterem pogody dla rybaków, a jednocześnie raperem. W programie zdradził też swoje plany muzyczne oraz wysłuchaliśmy premierowo, napisanego przez Pawła Małaszyńskiego utworu "Secrets".

***

Tytuł audycji: "Absolutnie niepoważni"

Prowadzą: Janek Kruczkowski i Mateusz Tomaszuk

Gość: Paweł Małaszyński (aktor i muzyk)

Data emisji: 9.02.2017

Godzina emisji: 9.05

kd/jsz

Czytaj także

Mateusz Pawłowski. Życie chłopca, który został gwiazdą

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2015 17:00
- Na co dzień, tak jak inni, muszę odrabiać prace domowe i przygotowywać się na niezapowiedziane kartkówki oraz testy w szkole - mówi Mateusz Pawłowski, czyli Kacper Boski z serialu Rodzinka.pl.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Marek Sierocki: "Cześć" to było moje przekleństwo

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2016 12:52
- Gdy mieszkałem na warszawskim Targówku, dzieciaki biegały za mną i wołały "Marek Sierocki, cześć!" - wspominał w Czwórce jeden z najbardziej znanych polskich prezenterów muzycznych i autor książek.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kacper Kuszewski: czuję się bardziej aktorem niż wokalistą

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2016 13:29
- W życiu trzeba śpiewać, bo to czysta radość. Ja sam kocham to robić już od dziecka, wówczas już "wydzierając" się na klatce schodowej torturowałem moich sąsiadów... - wspominał aktor w Czwórce.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Katarzyna Pośpiech. Pierwsza dama "Legend Polskich"

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2017 16:24
"Legendy Polskie" to filmy krótkometrażowe, wyreżyserowane przez Tomasza Bagińskiego. Dotychczas w tej serii ukazały się m.in. historie Boruty, Rokity czy Twardowskiego. Ostatnia historia to jednak legenda o kobiecie - Babie Jadze, w której rolę wcieliła się Katarzyna Pośpiech.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Dariusz Wieteska: wierzę w aktorskie autorytety

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2017 15:05
- Mam to szczęście, że zajmuję się tym, co lubię robić, a moja praca daje mi dużą satysfakcję - mówił w rozmowie z Mateuszem Tomaszukiem i Jankiem Kruczkowskim.
rozwiń zwiń