X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Roma Gąsiorowska: w "Nieprzeciętnych" liczy się osobowość

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2017 12:42
Roma Gąsiorowska, aktorka, reżyserka, pojawiła się w Czwórce w związku z trwającym plebiscytem. - Nawet jeśli nie jest się artystą, można zrobić sztukę ze swojego życia - mówiła jako jurorka Nieprzeciętnych 2017.
Audio
  • Roma Gąsiorowska o aktorstwie, planach, ale także Plebiscycie Nieprzeciętni 2017 (Absolutnie niepoważni/Czwórka)
Janek Kruczkowski, Roma Gąsiorowska i Mateusz Tomaszuk w Czwórce
Janek Kruczkowski, Roma Gąsiorowska i Mateusz Tomaszuk w CzwórceFoto: Czwórka

nieprzeciętni 1200 screen.jpg
Zobacz więcej - Nieprzeciętni 2017

Jak przyznała, stara się żyć w otoczeniu artystów i daleko jej do szarego człowieka. - Gdy jako nastolatka mieszkałam w Bydgoszczy i stałam na przystanku autobusowym, czułam, że jestem kolorowa, na pewno nie szara - mówiła Gąsiorowska. Dlatego, jako jurorka Nieprzeciętnych będzie zwracać uwagę na osobowość kandydatów. - Liczy się oryginalność i forma wyrażania siebie - mówiła w Czwórce. Opowiadała także o swoim sposobie na aktorstwo - choć wybiera głównie role kobiet pełnych sprzeczności i emocji, na co dzień stara się ich unikać. - Nie miewam wahań nastrojów, jestem typem człowieka który dąży do harmonii. Od lat dużo nad tym pracuję, zajmuję się medytacją i skanowaniem własnego umysłu, by pozbywać się chaosu i brudów - tłumaczyła.


Vienio 663.jpg
"Nieprzeciętni wiedzą, że nie warto być xeroboyem"

Mówiła też, dlaczego teatr był dla niej jak psychoterapia, o tym, jak narzędzia aktorskie przydają się performerom i zdradziła, czego nauczyć się można w jej szkole. Zmierzyła się także z absolutnie niepoważnym wyzwaniem, w którym udowodniła, że bez słodyczy nie potrafi się w życiu obejść, a wiersze o nich najlepiej deklamuje się… jedząc krówki.

***

Tytuł audycji: Absolutnie niepoważni

Prowadzą: Janek Kruczkowski i Mateusz Tomaszuk

Gość: Roma Gąsiorowska (aktorka, reżyserka, jurorka plebiscytu Nieprzeciętni 2017)

Data emisji: 20.04.2017

Godzina emisji: 9.10

kd/kul


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dariusz Wieteska: wierzę w aktorskie autorytety

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2017 15:05
- Mam to szczęście, że zajmuję się tym, co lubię robić, a moja praca daje mi dużą satysfakcję - mówił w rozmowie z Mateuszem Tomaszukiem i Jankiem Kruczkowskim.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mikołaj Roznerski - dyslektyk i mistrz a vista

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2017 12:00
- Dubbing jest bardzo trudną sztuką. Przekonałem się o tym użyczając mojego głosu do animacji "Munio: Strażnik Księżyca". Starałem się to zrobić po swojemu. Chciałem się tym bawić, żeby przykryć mój brak doświadczenia - mówił w "Dniu Kobiet" aktor teatralny, filmowy i serialowy.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mateusz Damięcki czyta teksty polskich raperów

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2017 12:12
Urodzony w 1981 roku aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i dubbingowy, znany jest m.in. z roli Jurka w "Matkach, żonach i kochankach", z głosu Krzysia w "Kubusiu Puchatku" oraz serialu TVP o Eugeniuszu Bodo. Jak wypada jego interpretacja tekstów Soboty oraz Łony i Webera?  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Orina Krajewska: nie ma ludzi dobrych i złych

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2017 15:39
W "Stacji Kultura" aktorka mówiła o pracy nad nowym filmem Leszka Wejcmana, który opowiada historię dwóch sióstr - po dwóch latach grana przez Marie Carrour Kaśka wychodzi z więzienia i szuka schronienia w domu Marty, singielki, która wiedzie ustatkowane życie. Jak Orina Krajewska odnalazła się w tej roli w filmie "Siostry"?      
rozwiń zwiń