X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Crossfit i bieganie. Wybuchowa mieszanka?

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2017 12:39
- Crossfit i trening funkcjonalny to odwzorowanie naturalnych ruchów człowieka. Przygotowuje na każdą ewentualność w życiu - mówi w Czwórce trener Paweł Nerek. -Te dyscypliny się uzupełniają. Biegacze potrzebują siły, a crossfiterzy wytrzymałości - dodaje jego partnerka i trenerka Julita Kotecka.  
Audio
  • Jak połączyć bieganie z crossfitem? (Rozbiegani/Czwórka)
Paweł Nerek, Julita Kotecka i Karina Terzoni w Czwórce
Paweł Nerek, Julita Kotecka i Karina Terzoni w Czwórce Foto: Czwórka

Paweł Nerek Mały błąd w treningu może dużo kosztować 

Paweł Nerek i Julita Kotecka są parą, razem ćwiczą i jako Fitbodies organizują także treningi dla innych. - To, że mamy wspólną pasję sprawia, że możemy więcej czasu spędzać razem. Trening obnaża nasze słabości i pozwala nam się lepiej poznać - podkreśla Julita Kotecka. - Każdemu sportowcowi potrzebne jest ogólne przygotowanie. Bez tego nie osiągniemy wysokiego poziomu w trenowanej dyscyplinie - zaznacza Paweł Nerek.

Julita Kotecka Biegowe treningi dla crossfiterów układamy tak, żeby nie były bardzo obciążające

W rozmowie z Kariną Terzoni zaproszeni trenerzy opowiadają też, jakie o crossficie i bieganiu krążą stereotypy i jak się im przeciwstawiać. A jak wspólny sport i wspólna pasja przekładają się na ich związek? Czy wkrada się w niego rywalizacja? Oraz jak Pawłowi Nerkowi i Julicie Koteckiej udało się przekształcić stodołę w salę treningową? Więcej o tym w nagraniu audycji.

W "Rozbieganych" sprawdzamy też, co dzieje się na Stadionie PGE Narodowym w ramach Pikniku Naukowego Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik <<<

***

Tytuł audycji: Rozbiegani

Prowadzi: Karina Terzoni

Goście: Julia Kotecka i Paweł Nerek (Fitbodies)

Data emisji: 3.06.2017

Godzina emisji: 10.08

jsz/ei

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Fit Lovers: sześciopak robi się w kuchni, nie na siłowni

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2017 12:00
- Żeby zmienić życie na lepsze potrzebujesz 52 tygodni - przekonują autorzy bloga "Fit Lovers". - Tylko wtedy można utrwalić dobre nawyki i nie obawiać się efektu jo-jo oraz natychmiastowego powrotu do starych zwyczajów - dodają.    
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zarażamy biegową pasją. "Warto zrobić pierwszy krok"

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2017 11:51
Zorganizował grupę treningowo-biegową amatorów "Wieczorne bieganie w Szczecinie" i od ponad trzech lat przewinęło się przez nią ponad tysiąc osób. - Bieganie nie jest trudne. Na początku po prostu trzeba się odważyć i spróbować - mówił w Czwórce Wojciech Kępka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Konkursowi "Rozbiegani". Jak dziś trenują Polki?

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2017 12:40
20 maja w "Rozbieganych" wystartował konkurs "Rozbiegane Dziewczyny", a z tej okazji w studiu pojawiły się trenerki Aneta Nikodemska i Lidia Zamyłko. - Mamy swoje ideały, do których dążymy. Moda na sześciopak może tak szybko nie zniknie, ale zauważam, że dziewczyny chcą wyglądać normalnie i zdrowo - przekonuje Lidia Zamyłko. 
rozwiń zwiń