Czy polskie koleje sprzyjają podróżowaniu?

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2015 14:00
Wsiąść do pociągu byle jakiego... i jak najszybciej z niego wysiąść? Sprawdzamy, jak wygląda rzeczywistość na naszej kolei.
Deutsche Bahn współpracuje z ponad 70 liniami lotniczymi. Wspólny bilet daje podróżnym możliwość dotarcia do znacznie większej liczby miast, które nie posiadają portów lotniczych. Czy w Polsce doczekamy się takiego rozwiązania?
Deutsche Bahn współpracuje z ponad 70 liniami lotniczymi. Wspólny bilet daje podróżnym możliwość dotarcia do znacznie większej liczby miast, które nie posiadają portów lotniczych. Czy w Polsce doczekamy się takiego rozwiązania? Foto: Pixabay/Didgeman/dom. publiczna

Październik to miesiąc, w którym podróżować z dużą częstotliwością zaczynają studenci.

Czy młodych ludzi nie odstrasza smród w toaletach, opóźnienia, sprzedawanie "jasnego piwa" na korytarzu? A może taki obraz naszych pociągów to przeszłość?

W najbliższej audycji zbadamy "kolejową" rzeczywistość i sprawdzimy, czy w pociągu możemy zapałać miłością do podróżowania.

***

Na "Się mówi" zapraszamy we wtorek (6.10) w godz. 14.00-16.00. Audycję prowadzi Piotr Firan.

kul/mg

Czytaj także

Podróż za grosze. Odkrywaj świat nie rujnując portfela

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2015 12:00
- Na tanie bilety lotnicze warto polować w środku tygodnia, a gromadząc punkty w sieciach hotelowych można liczyć na darmowy nocleg - mówi podróżnik Łukasz Przybyłek.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Postcrossing - podróże na kartkach pocztowych

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2015 15:00
rozwiń zwiń
Czytaj także

Symulator lotów. Nie tylko dla pilotów!

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2015 16:00
W audycji przyjrzymy się pasji, jaką jest latanie na symulatorach. Czy wirtualne loty mogą dać tyle satysfakcji, co prawdziwe?
rozwiń zwiń