X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
samolot

Moskwa oskarża o zestrzelenie samolotu. Ukraina odpowiada

- Ministerstwo obrony Rosji oświadczyło, że pocisk rakietowy, którym w 2014 roku zestrzelony został nad wschodnią Ukrainą malezyjski samolot pasażerski pochodził z jednostki wojskowej na terenie Ukrainy i oskarżyło stronę ukraińską o manipulowanie śledztwem. W odpowiedzi Kijów stwierdził, że to "kolejny nieudany fejk Kremla". 
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Rosja Ukraina samolot katastrofa boeinga nad Donieckiem

Gen. pil. Dariusz Malinowski: to nie tylko zaszczyt. To wielkie wyzwanie

- Moim wielkim marzeniem jest, by biało-czerwona szachownica była znakiem rozpoznawczym z najwyższej półki. Myślę, że w tym kierunku idziemy. To, co zrobiliśmy z chłopakami i to, co teraz robimy, będzie nas pchało do najwyższych znaków jakości. Zresztą, jako spadkobiercy naszych dywizjonów, chłopaków, którzy walczyli w Bitwie o Anglię, czujemy nie tylko zaszczyt, ale wiemy, że to wielkie wyzwanie. Myślę, że przez te parę lat odrobiliśmy lekcje - mówi Gen. pil. Dariusz Malinowski. Dowódca Centrum Operacji Powietrznych opowiada dziennikarzowi portalu PolskieRadio24.pl o tym, czym jest latanie F-16, jak wygląda Polska z lotu takim samolotem oraz jaki jest stan polskiego lotnictwa.
Zobacz więcej na temat:  samolot wojsko POLSKA społeczeństwo polityka