Praktyki w Szwecji. Praca na najwyższym szczeblu

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2015 11:00
W najbliższej audycji zabierzemy Was do Sztokholmu, gdzie na praktyki zawodowe w ramach Erasmusa Plus wyjechała Weronika Bryńska.
Sztokholm - widok na pałac królewski
Sztokholm - widok na pałac królewskiFoto: Pixabay (Domena publiczna)

Studentka SGGW dostała odpowiedzialne zadania - odpowiadała m.in. za organizację spotkań ministrów i ambasadorów oraz przygotowywanie raportów na temat działalności Rady Państw Morza Bałtyckiego. Jak dostać taką praktykę i jak wygląda ona w Szwecji? Słuchajcie Czwórki!

***

Na audycję "Studenci w świat wzięci" zapraszamy we wtorek (15.12) w godz. 19.00-20.00. Audycję prowadzi Katarzyna Kornet.

mg/kul

Czytaj także

Sztokholm śladami Blomkvista i Larssona

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2013 07:00
Postać Stiega Larssona jest niemniej ciekawa niż bohaterowie wykreowani przez autora "Millenium". Korzystając z przewodnika Wojciecha Orlińskiego stolicę Szwecji zwiedzimy m.in. śladami Larssona, Blomkvista i hakerki Salander.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zdobyć indeks Harvardu - trudne, ale możliwe

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2015 11:30
Perfekcyjny angielski, amerykańska matura, do tego ciekawa pasja i działalność społeczna - to wszystko jest potrzebne, żeby dostać się na Harvard czy Stanford.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Studia plus praca? Da się to zrobić!

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2015 17:00
Zewsząd słyszy się, że już podczas studiów należy zdobywać doświadczenie zawodowe. Poza tym zawsze przyda się trochę gotówki. Dziś podpowiadamy, jak znaleźć dodatkowe zajęcie.
rozwiń zwiń