X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Studia w Hong Kongu to przygoda życia?

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2016 10:00
W najbliższej audycji Katarzyny Kornet polecimy na studia aż do Hong Kongu i sprawdzimy, jak wygląda "od kuchni" życie tamtejszych żaków.
Przedsiębiorcy odczuwają konsekwencje zakłóceń spowodowanych tygodniami masowych demonstracji w Hongkongu.
Przedsiębiorcy odczuwają konsekwencje zakłóceń spowodowanych tygodniami masowych demonstracji w Hongkongu.Foto: Pixabay.com/Public domain

W Chinach właśnie prawie pięć miesięcy spędził student Eryk Sałach i - jak mówi - były to najbardziej intensywne miesiące w całym jego życiu.

Intensywne głównie naukowo, bo azjatycki system nauczania wymaga od studentów niezwykłego samozaparcia i niesłabnącej ambicji doskonalenia. Studia w Chinach to także świetna zabawa w gronie przyjaciół i znajomych, oraz podróże i poznawanie nowego - zupełnie innego od naszego - świata.

***

Na audycję "Studenci w świat wzięci" zapraszamy we wtorek (16.02) w godz. 19.00-20.00. Audycję prowadzi Katarzyna Kornet.

kd/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Lizbona - jak wyglądają studia na plaży?

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2015 09:00
Otwarci ludzie, bliskość oceanu i klimatyczne miejscówki. - W Lizbonie najtrudniej studiuje się w semestrze letnim, bo wtedy nauka kompletnie nie idzie w parze z pogodą - przekonuje Karina Balcer.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kreta. "Studiowałam na wyspie otwartych ludzi"

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2016 12:40
- Mieszkałam w domku przy plaży, badałam muszle, poznałam fantastycznych ludzi i mam nadzieję, że przyczyniłam się do rozwoju greckiej nauki - opowiada stypendystka Erasmusa, która dwa miesiące spędziła w Instytucie Morskim na Krecie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Holenderskie multi-kulti i duński pragmatyzm

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2016 14:10
Tym razem sprawdziliśmy, jak studiuje się w Danii i Holandii. - W obu tych krajach obowiązuje podział na uczelnie praktyczne i te przeznaczone dla osób o zacięciu naukowym - wyjaśnia Joanna Koper z Dream Foundation.
rozwiń zwiń