Kącik duchowy, cykl Suntrack i ratownictwo morskie w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2022 17:00
W pierwszą niedzielą sierpnia, w Czwórce powiemy między innymi o Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Morskim, zaprosimy do wspólnego kącika duchowego i porozmawiamy o finansach.
Przed maturami dobrze zadbać o relaks..
Przed maturami dobrze zadbać o relaks..Foto: shutterstock/Ivan Kruk

Najbliższe wydanie audycji "Tędy po trendy" rozpoczniemy od porannego kącika duchowego. To nasz cotygodniowy cykl, w którym popularne sentencje i cytaty internetowe interpretują ludzie ze świata kultury i rozrywki: artyści, muzycy, aktorzy. W tym odcinku zespół Coals - jeden z najczęściej występujących za granicą polskich duetów muzycznych, w skład którego wchodzą Katarzyna Kowalczyk i Łukasz Rozmysłowski.

W programie także zaprosimy na cykl Suntrack. Morsy, delfiny, palmy kokosowe i rajskie plaże - Witajcie na Hawajach, na których Adam Sandler wciela się w rolę weterynarza-playboya, zakochanego w dziewczynie, której zdobycie serca nie jest łatwą sprawą. Czy syndrom Goldfielda rzeczywiście istnieje? Jak brzmią hity znanych zespołów takich jak the Cure czy the Police w wersji hawajskiej? Czy Sandler jest dobrym wokalistą? Wraz z Aleksandrą Jasińską sprawdzimy to dzięki komedii filmowej "50 pierwszych randek".

W Czwórce również powiemy o Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Morskim, które odbywają się w ramach cyklu Garmin Rescue Heroes. Wydarzenie odbywa się w ten weekend pod patronatem Czwórki w Kątach Rybackich. W zawodach startują najlepsi ratownicy z całego kraju. Sprawdzimy jak drony wykorzystywane są w ratownictwie i jak ratują ludzkie życie.

Zajrzymy także do sieci i z Beatą Od Oszczędzania porozmawiamy o finansach. Jak nauczyć się minimalizmu i oszczędnego trybu życia? Czy da się to zrobić dzięki mediom społecznościowym? To sprawdzimy w niedzielne przedpołudnie.

Zobacz także:


***

Na audycję "Tędy po trendy" zapraszamy w niedzielę (06.08) po godz. 9.05. Program poprowadzi Adrianna Janiszewska.

aw/mat.pras.


Czytaj także

"Muminki, port i kamieniste plaże". Odwiedzamy Turku w Finlandii

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2022 08:37
Położone na zachodnim wybrzeżu Turku, oddalone zaledwie o dwie godziny drogi od Helsinek, jest najstarszym fińskim miastem. W tym mieście coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy aktywnego spędzania czasu, jak i fani Muminków. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Evelina Ross: trochę zalotu country bardzo mi w duszy gra

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2022 13:30
- Zostałam rzucona na głęboką wodę. Mój pierwszy koncert to był support przed koncertem Krzyśka Zalewskiego. Był duży stres, ale jestem bardzo szczęśliwa, że się udało - mówi EVelina Ross, debiutantka, która podbiła już serca internautów i nagrała singiel "Nic tu po mnie".
rozwiń zwiń