Szkolna walka płci na dużym ekranie

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2015 10:30
W Dniu Dobrej Oceny będziemy mówić o tym, kto lepiej radzi sobie w szkole - dziewczyny czy chłopaki. Kto zwycięży w tym starciu?
Hermiona przez dobre oceny chciała udowodnić innym, że jest od nich lepsza
Hermiona przez dobre oceny chciała udowodnić innym, że jest od nich lepszaFoto: ITAR-TASS/PAP

Emma Watson jest najsłynniejszą filmową kujonką. Świat pokochał ją za rolę Hermiony Granger - bohaterki filmów o Harrym Potterze. Jako uczennica Hogwartu postanowiła uczyć się wszystkich możliwych przedmiotów, nawet tych zupełnie jej niepotrzebnych, przez co większą część roku chodziła zmęczona i rozdrażniona. Nauka była dla niej związana z rywalizacją.

Czy lepsze stopnie, lepiej zdany egzamin mogą poróżnić? Czy zbyt wysokie wymagania mogą zepsuć relację? O tym w najbliższej audycji.

***

Na "Tryb Głośnomówiący" zapraszamy w środę (3.06) w godzinach 20.00 - 21.00. Audycję poprowadzą Beata Kwiatkowska i Błażej Hrapkowicz.

mg/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Czy zdrada à la Brokeback Mountain jest usprawiedliwiona?

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2014 09:00
"American Beauty", "Bliżej", "Małe dzieci", "Intymność" i wiele innych. Z ekranów kin zdrada wprost się wylewa - ku przestrodze, czy dla zachęty? O filmowych i rzeczywistych zdradach rozmawialiśmy w audycji "Tryb głośnomówiący".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krzyki, płacz, trzaskanie drzwiami - tak rozstają się bohaterowie filmów

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2015 14:00
Historia kina zna wiele spektakularnych rozstań, emocje buzują m. in. w klasyku "Przeminęło z wiatrem" czy "Zakochanym bez pamięci". Czy w prawdziwym życiu umiemy rozstawać się z klasą?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowości filmowe: rosyjski "Dureń", francuski "Eden"

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2015 08:00
Sprawdzamy, na co tym razem warto wybrać się do kina, i oceniamy dwa europejskie filmy. Jeden z nich opowiada o życiu współczesnych Rosjan, drugi zabiera nas w podróż po paryskich klubach.
rozwiń zwiń