Polska trenuje - to dobry czas na spektakl o triathlonie!

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2016 11:36
Piotr Nowak w Teatrze Muzycznym w Gdyni wkrótce wystawi wyjątkową komedię "Triathlon story, czyli chłopaki z żelaza", której akcja rozgrywa się w przeddzień zawodów Ironman. - To sztuka o ludziach, którzy podejmą wyzwanie - mówi w Czwórce.
Audio
  • Leszek Lichota, Piotrek Nowak i Waldek Błaszczyk opowiadają o sztuce "Triathlon story, czyli chłopaki z żelaza" (Audycja nr 1/Czwórka)
Leszek Lichota, Piotrek Nowak, Waldek Błaszczyk i Mariusz Infulecki
Leszek Lichota, Piotrek Nowak, Waldek Błaszczyk i Mariusz Infulecki Foto: Czwórka

W role zawodników przygotowujących się do zawodów triathlonowych już w sierpniu wcielą się Leszek Lichota, Piotrek Nowak i Waldek Błaszczyk.

- W triathlonie jestem od kilku lat i bacznie się przyglądam całej tej otoczce. Dla mnie najważniejsi tam są ludzie. Najzabawniejsze sytuacje zdarzają się obok tego triathlonu - mówi reżyser. - Tam spotykają się przeróżne osoby, od aktora po pielęgniarkę. Zbiór tych wszystkich osób jest mocno zabawny.

Jaki to będzie spektakl i czy w Polsce przyszedł już na niego czas? O tym opowiadają Czwórkowi goście. Zdradzają również, co triathlon ma wspólnego z piłką nożną.

***

Tytuł audycji: "Audycja nr 1" 

Prowadzi: Mariusz Infulecki

Gość: Piotrek Nowak (aktor, reżyser), Leszek Lichota i Waldek Błaszczyk (aktorzy)

Data emisji: 31.05.2016

Godzina emisji: 8.10

pj/mg

Czytaj także

Stand-up. Żarty, na które nie jesteśmy gotowi

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2016 10:00
– Bezpośredni kontakt z widzem i to, co mówimy, jest często szokiem dla polskiej publiczności – mówiła Wiola Walaszczyk, stand-uperka z Gdańska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kaczorowska i Rozbicki. Aktorzy wciąż młodego pokolenia

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2016 17:00
Czwórkowi goście tworzą jedną drużynę w tanecznym talentshow. Ona jest nauczycielką, on uczniem, który przyznaje: Agnieszka jest tyranką, ale to jest adekwatne do sytuacji.
rozwiń zwiń