Katarzyna Miller. Między miłością a przyjaźnią

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2017 22:00
W czym tkwi problem z seksem i gdzie leży granica między przyjaźnią a miłością? O to zapytaliśmy Katarzynę Miller, psycholog i psychoterapeutkę.
Audio
  • Rozmowa z Katarzyną Miller (Strefa Prywatna/Czwórka)
Katarzyna Miller w Czwórce
Katarzyna Miller w CzwórceFoto: Aleksandra Górska

Niektóre kobiety sądzą, że aby utrzymać namiętność, trzeba pokazywać się partnerowi w pełnym makijażu i seksownej bieliźnie. Inne przekonują, że mężczyznom bardziej spodoba się kobieta w dresie, ale za to ze zmarszczkami od śmiechu.

Co zatem jest prawdą? Czego mężczyzna chce od kobiety i jak oderwać faceta od randkowania w internecie? Czym jest inteligencja seksualna? O tym rozmawialiśmy z Katarzyną Miller, znaną psycholog i psychoterapeutkę, autorkę książki "Seksownik, czyli mądrze i pikantnie".

***

Tytuł audycji: "Strefa Prywatna"

Prowadzi: Beata Kwiatkowska

Gość: Katarzyna Miller

Data emisji: 6.02.2016

Godzina emisji: 20.05

kd/jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zdrada stara jak świat. Dlaczego tak boli?

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2016 13:27
W literaturze, teatrze i filmie - temat zdrady od zawsze interesował twórców. W sztuce podnieca, w życiu jednak może być bardzo bolesna. Jak sobie z nią radzić?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowy podział ról? "Sprzątanie nie jest niemęskie"

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2016 15:29
- Umiejętność gotowania i prania to nie są rzeczy niemęskie. W mojej ocenie powinien to umieć każdy dorosły człowiek - mówiła Karolina Krauze, autorka bloga "Rozwiedziona".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zakazana miłość. O sztuce kochania według Michaliny Wisłockiej

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2016 17:00
- Cenzura długo się ze mną targowała, ale wreszcie wyraziła zgodę na wydanie tej książki. Tyle, że tuż przed premierą, panowie w dziwnych kapeluszach przeszukali wydawnictwo i zabrali to, co dotyczyło "Sztuki kochania". Wszystko, oprócz jednego egzemplarza - wspominała Michalina Wisłocka w jednej z archiwalnych audycji Polskiego Radia.
rozwiń zwiń