X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Szef psychopata. Jak uniknąć manipulacji?

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2017 14:12
Okazuje się, że najwięcej osób z zaburzeniem osobowości, których potocznie nazywamy psychopatami, znajdziemy wśród najwyższej kadry kierowniczej. 
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Minerva Studio/Shutterstock.com

Często ukryci za ważnymi tytułami - profesor, doktor habilitowany, dyrektor zarządzający - są wieloletnimi praktykantami manipulacji. Z łatwością przechodzą rekrutację, bo jednym z ich atrybutów jest znakomita autoprezentacja. Jakie mogą być skutki ich działań dla firmy i współpracowników? Co, jeśli psychopata w drodze awansu zostanie szefem? O tym porozmawiamy z dr Elżbietą Zubrzycką, założycielką Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego.

***

Na "Strefę Prywatną" w czwartek (18.05) w godzinach od 20.05 do 22.00 zaprasza Jakub Jamrozek.

jsz/kul


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kultura pracy. Co zrobić, żeby ją poprawić?

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2017 17:00
- Pracodawcy muszą sobie zdawać sprawę, że wartością każdej firmy jest kapitał ludzki. Dlatego niezmiernie ważne jest by pracownicy dobrze czuli się w miejscu, w którym spędzają dużą część swojego czasu - przekonuje Wioletta Żukowska-Czaplicka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Psycholog. Jak zostać lekarzem od duszy?

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2017 17:00
Podobno każdy z nas na pewnym etapie życia powinien spotkać się z psychologiem. Ale czy każdy ma szansę na to, by psychologiem zostać?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kobiety na straży porządku. Służba to pasja

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2017 15:00
- Do naszych zadań należy nie tylko osobista ochrona VIP-ów, ale też cała otoczka, której nie widać, czyli logistyka, zabezpieczanie informatyczne i pirotechniczne - tłumaczyła w Czwórce Roksana Badach, jedna z najmłodszych pracowniczek Biura Ochrony Rządu.  
rozwiń zwiń