X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Psychologia na siłowni. Trener to ktoś, kto zrozumie twoje możliwości i potrzeby

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2018 11:00
- Relacje z osobami, które przychodzą do mnie na trening często są zbliżone do tych, między lekarzem a pacjentem - mówił Adrian Bieliński trener personalny.
Audio
  • Trening na siłowni. Jak znaleźć motywację i ćwiczyć efektywnie? (Strefa prywatna)
Jakie prawa mamy w klubach fitness?
Jakie prawa mamy w klubach fitness? Foto: Shutterstock/dom. publiczna/Pressmaster

uśmiech radość kobieta F 1200.jpg
Reaktywność i proaktywność w pracy i związku

- Zaczynam od poznania osoby. Pytam o choroby, jakie odbyła, jaki ma staż na siłowni, co zmotywowało ją do podjęcia pracy nad swoją sylwetką i jaki cel zamierza osiągnąć - tłumaczył trener. - Najważniejszy jest cel - dodawał.

Staram się motywować swoją postawą stawiając sobie długoterminowe cele. Dzięki planowaniu rzadziej rezygnujemy z raz rozpoczętego treningu Adrian Bieliński

Co, oprócz spalania kalorii można zyskać dzięki treningom na siłowni? - Przychodzą do mnie ludzie z problemami. Generuje je najczęściej siedzący tryb życia. Są to silne bóle pleców i otyłość spowodowana zbyt małą ilością ruchu. Ale w treningach nie chodzi wyłącznie o budowanie pięknej sylwetki. Dzięki ćwiczeniom, które uwalniają endorfiny stajemy się zupełnie innymi ludźmi. Wychodzimy z siłowni pełni energii zastanawiając się: jak mogliśmy tak długo zwlekać z czymś, dzięki czemu czujemy się tak dobrze - przekonywał.

W sporcie nie warto podążać za modą. Nie powinniśmy wybierać treningu kierując się cudzymi upodobaniami, Nie zawsze to, co jest dobre dla innych będzie dobre dla nas Adrian Bieliński

Skąd czerpać motywację do pracy nad sobą? Co ma trening do pokory, wiedzy na temat drugiego człowieka i samego siebie? Czym jest zdrowa rywalizacja? Zapraszamy do wysłuchania nagrania.

***

Tytuł audycji: "Strefa prywatna"

Prowadzi Jakub Jamrozek

Gość: Adrian Bieliński (trener personalny)

Data emisji: 25.04.2018

Godzina emisji: 20.08

ac/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jak być skutecznym w komunikacji? Pomoże sztuka autokreacji

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2018 14:04
- Żyjemy w czasach, kiedy z domu nie wynosi się kindesztuby. Młody człowiek wchodząc w środowisko biznesowe musi błyskawicznie nauczyć się pewnych zachowań. Widać potem, że te zachowania są nienaturalne i wyuczone - mówił Waldemar Dziwniel z Fabryki Motywacji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szczęście to docenianie tego, co tu i teraz

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2018 11:47
- Od dawna żyję tu i teraz. Planuję tylko najbliższą przyszłość, bo ważne są dla mnie sprawy codzienne - mówiła autorka książki "Manufaktura codzienności".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Skąd bierze się współczesny kryzys wartości?

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2018 12:19
- Krysys wartości dotyczy również ludzi, którzy przeżyli wiele w swoim życiu, ale we współczesnych czasach czują się zagubieni. Brakuje im wypracowanego systemu wartości, którym kierowaliby się w życiu - mówił Krzysztof Liegmann, trener i mówca motywacyjny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Reaktywność i proaktywność w pracy i związku

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2018 10:00
- Menagerowie, sprzedawcy, handlowcy to zazwyczaj osoby proaktywne - mówi coach Anita Michalska. - W zawodach takich jak analityk, windykator, rzeczoznawca częściej pracują reaktywni. Jest to widoczne, choć zdarzają się od tego wyjątki - dodaje. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kim są współczesny Polak i współczesna Polka?

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2018 10:45
Żyjemy w czasach, w których w zawrotnym tempie zmienia się środowisko zawodowe, ale także społeczeństwo. Czy te zmiany są dla nas korzystne? 
rozwiń zwiń