X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Grafologia. Charakter pisma jest jak odcisk palca

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2016 16:06
- W piśmie wyrażamy siebie i naszą osobowość. Co ciekawe, kiedy my się zmieniamy, rozwijamy, nasz charakter pisma ewoluuje wraz z nami - tłumaczyła dr Zuzanna Górska-Kanabus.
Audio
  • Czym zajmuje się grafolog i jak nim zostać? Jak diagnozować nasze cechy na podstawie charakteru pisma? (Dajesz radę/Czwórka)
Gdy piszemy ręcznie lepiej się koncetrujemy, więcej zapamiętujemy, jesteśmy bardziej kreatywni. Dlatego pismo odręczne nie  zostanie porzucone na rzecz pisania na klawiaturach komputerowych - mówiła dr Zuzanna Górska-Kanabus
Gdy piszemy ręcznie lepiej się koncetrujemy, więcej zapamiętujemy, jesteśmy bardziej kreatywni. Dlatego pismo odręczne nie zostanie porzucone na rzecz pisania na klawiaturach komputerowych - mówiła dr Zuzanna Górska-KanabusFoto: Glow Images/East News

Dr Górska-Kanabus Na podstawie charakteru pisma dowiemy się m.in. jaki jest nasz styl funkcjonowania, jak myślimy i jak podejmujemy decyzje. Jak reagujemy na zmiany, funkcjonujemuy w grupie i komunikujemy się z innymi

Jak podkreślała, będąc grafologiem można wybrać różne ścieżki kariery, bowiem np. psychografolog i biegły grafolog sądowy to dwie różne profesje. Grafolog sądowy może orzec, czy dane dokumenty nie są fałszywe, natomiast psychografolog to psycholog, który traktuje pismo ręczne, jako narzędzie, z którego umie wyczytać cechy, kompetencje danej osoby - mówiła ekspertka.

W rozmowie z Beatą Kwiatkowską opowiadała także, jak zostać grafologiem, jakie szkoły warto w tym celu ukończyć, jak wygląda praca grafologa "od kuchni" i czy każdy nadaje się, by wykonywać tę profesję.

***

Tytuł audycji: "Dajesz Radę"

Prowadzi: Beata Kwiatkowska

Gość: dr Zuzanna Górska-Kanabus (grafolog)

Data emisji: 8.12.2016

Godzina emisji: 14.05

kd/mz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Przyszłość mody? "Ubrania z owoców i warzyw"

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2016 16:00
- Jest nas na świecie coraz więcej i w pewnym momencie dla części zabraknie bawełny. Dlatego producenci już teraz pracują nad alternatywnymi sposobami pozyskiwania tkanin. Na przykład z pleśni, która jest trwała i przypomina jedwab. Albo z ziemniaka - mówi Michał Zaczyński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mizofonia - choroba czy dyskomfort? Jak z nią żyć?

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2016 12:00
- Siorbanie, przesuwanie, drapanie się, szuranie krzesłem, mlaskanie, mieszanie, chrupanie, stukanie palcami, pisanie na klawiaturę, rzucie gumy potrafią doprowadzić do furii cierpiących na mizofonię. Jak mogą sobie pomóc?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Fizyka - warto wiązać z nią zawodową przyszłość?

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2016 16:22
Godziny ślęczenia nad mechaniką kwantową, tygodnie spędzone w laboratoriach, lata wytężonej pracy, by wreszcie otrzymać upragniony tytuł magistra inżyniera fizyki. Co dalej?
rozwiń zwiń