Chcesz mieć tatuaż? "Nie podążaj za modą"

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2017 15:30
Krótkie rękawy i krótkie spodenki to nie tylko okazja, żeby pokazać piękne nogi i opalone ręce, ale też aby pochwalić się swoim tatuażem. - Taką decyzję powinniśmy przemyśleć, bo pozbycie się tatuażu jest dużo droższe niż jego zrobienie - przypomina Radosław Batoon Sentkiewicz.
Audio
  • Tatuaż - gdzie i kiedy go zrobić? I jak się go pozbyć? (Dajesz radę/Czwórka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/Rawpixel.com

Radosław Batoon Sentkiewicz Teraz modne są "line work" i "dot work", czyli tatuaże, które wyglądają jak szkice i ryciny. Ja lubię mieszać style, więc korzystam z obu technik

- W tej chwili tatuaż w dużej mierze to jest moda. Ludzie patrzą na to, co mają inni ludzie i chcą robić sobie przeróbki rzeczy, które znaleźli na przykład w internecie - mówi tatuator Radosław Batoon Sentkiewicz. - Wtedy staram się pomóc, podpowiedzieć, nakierować mojego klienta, żeby w kółko nie tatuować tego samego - dodaje.

W audycji sprawdzamy po czym poznać dobrego tatuatora i czym kierować się w wyborze studia tatuażu. Nasz gość tłumaczy też, czy tatuaż można bezkarnie wystawiać na słońce, czy trzeba szczególnie dbać o strefy ciała pokryte takimi ozdobami i co powinniśmy zrobić, gdy tatuaż zacznie blaknąć.


Czytaj także
opalanie tatuaż 1200.jpg
Tatuaż artystyczny. Wyraź siebie raz na całe życie

***

Tytuł audycji: Dajesz radę

Prowadzi: Marta Hoppe

Gość: Radosław Batoon Sentkiewicz (tatuator)

Data emisji: 21.07.2017

Godzina emisji: 14.10

kul/mc

Czytaj także

Ringo. Czy ta polska gra podbije świat?

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2016 16:16
- Przy tej grze używamy całego ciała. Ringo może więc być samodzielną dyscypliną albo treningiem uzupełniającym dla innych aktywności - mówiły w Czwórce Ania Wangryn i Ada Trawczyńska, ubiegłoroczne mistrzynie Polski w ringo.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jak poprawić kondycję przed wyjazdem w góry?

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2017 10:28
Na wspólne rozpoczęcie lata serwujemy rozciąganie i odpowiedni trening, który przygotuje do chodzenia po górach. Który trening wybrać: cardio, czyli zwiększający wydolność organizmu, czy ten wzmacniający - głównie mięśnie ud, łydek i grzbietu, które intensywnie pracują podczas wspinaczki?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Płytka wyobraźnia. Jak cieszyć się urlopem bezpiecznie?

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2017 14:37
Statystycznie każdego roku topi się w Polsce około pół tysiąca ludzi. Do tragedii najczęściej dochodzi na terenie niestrzeżonych kąpielisk i po wypiciu alkoholu. Ratownicy apelują - kąpmy się tam, gdzie jest bezpiecznie i róbmy to z rozsądkiem.
rozwiń zwiń