X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Paweł Michno: nie każdy tancerz jest dobrym instruktorem

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2019 18:00
- Przy pracy instruktora tańca ważne jest pozyskiwanie wiedzy na kursach choreograficznych i pedagogicznych, ale istotny jest też warsztat, który zdobywamy, kiedy uczymy się jako tancerze - mówi Paweł Michno, instruktor tańca. 
Audio
  • Paweł Michno opowiada o pracy instruktora tańca (Dajesz radę/Czwórka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Foto: shutterstock.com/tarczas

- Praca w charakterze instruktora zainteresowała mnie w wieku 22 lat, jest to dość wcześnie, gdyż jako tancerze najpierw musimy zdobyć bazę, doświadczenie, technikę, po to, by móc później przekazywać ją innym - mówi Paweł Michno. - Musimy nauczyć się jak uczyć, ponieważ każda lekcja, każdy tancerz to zupełnie inny przypadek - dodaje. 

To, co mnie w zawodzie instruktora tańca najbardziej kręciło, i nadal kręci, to kontakt z ludźmi Paweł Michno

Rozmówca Dominiki Klimek pracę nauczyciela tańca zaczynał od pojedynczych zajęć, by po pewnym czasie stwierdzić, że sprawia mu to większą frajdę niż występowanie na scenie. - W tym zawodzie można zarażać pasją - mówi w Czwórce. - Poprzez taniec staram się dawać ludziom szczęście. 

Dni Pawła Michno wypełnione są lekcjami, ale ma też miejsce na basen czy siłownie. Pracuje nad choreografią, szuka inspiracji. Dużo czasu zajmuje mu praca z formacją Jazz One. Co w jego pracy jest największym wyzwaniem? Jak dogaduje się z grupą nastoletnich tancerzy? Gdzie szuka inspiracji? O tym m.in. w nagraniu rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Dajesz radę

Prowadzi: Dominika Klimek

Gość: Paweł Michno (instruktor tańca, Egurrola Dance Studio)

Data emisji: 10.01.2019

Godzina emisji: 14.07

pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Architekt wnętrz. "To nie modne kawiarnie, tylko orka w terenie"

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2018 17:00
Na widok tragicznie urządzonego biura masz ochotę usiąść i zaprojektować wszystko od nowa? Meblowy chaosu w pokoju powoduje, że zawijasz rękawy i robisz przemeblowanie? Czy to oznacza, że jesteś urodzonym architektem wnętrz?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tomasz Suski: w mojej pracy najbardziej lubię różnorodność

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2018 14:18
- Ustawowy czas zdjęć trwa dwanaście godzin, ale często trwa dłużej, nawet do czternastu jednego dnia - opowiadał Tomasz Suski, operator kamery i autor zdjęć.
rozwiń zwiń