Jechać czy nie jechać?

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2020 14:53
Turystyka w czasie pandemii zamarła niemal zupełnie. Chyba nikt z nas nie pamięta tak pustego od samolotów nieba i czasów, gdy jedyne podróże, jakie odbywamy, to te sentymentalne. 
Poszczególne państwa stopniowo przywracają możliwość podróży zagranicznych. Zdjęcie ilustracyjne
Poszczególne państwa stopniowo przywracają możliwość podróży zagranicznych. Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/Eduard Goricev

Zamieszczamy w sieci zdjęcia z dzieciństwa, podróżujemy palcem po mapie, a raczej myszką po sieci. Jednak po tym czasowym zamrożeniu coś zaczyna się zmieniać. Szukamy miejsc, w których możemy odpocząć od tego całego zawirowania. Czy podróżowanie znów będzie bezpieczne, jak robić to z głową i czy warto wyjść ze swojej strefy komfortu - o tym porozmawiamy z pilotem wycieczek Ewą Gajewską.

***

Na audycję "Dajesz radę" w środę (3.06) od godz. 14.05 zaprasza Marta Hoppe

Zobacz więcej na temat: Czwórka podróże
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Paszporty i korytarze zdrowia - czy to grecki sposób na powrót turystów?

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2020 10:18
Grecja należy do światowej czołówki krajów, które najlepiej radzą sobie z epidemią koronawirusa. Dziś pojawiają się pierwsze pomysły jak na nowo zorganizować turystykę i przyjąć podróżnych. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wyjazdy na wakacje 2020. Polecimy do Hiszpanii?

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2020 10:42
Hiszpania zamierza otworzyć granice dla turystów 1 lipca.  Kraj powoli przygotowuje się na nadchodzące wakacje, które jednak - ze względu na zagrożenie związane z koronawirusem - mają być nietypowe. 
rozwiń zwiń