Zarabiaj na gotowaniu dla sąsiadów

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2014 12:20
Nowa "kulinarna" moda - gotowanie dla sąsiadów za pieniądze - to jeden z tematów, który poruszymy w "Poranku OnLine". Poza tym polecimy w kosmos i sprawdzimy, co nowego w Soczi.
Zarabiaj na gotowaniu dla sąsiadów
Foto: Glow Images/East News

W tym roku ruszają komercyjne loty w kosmos. Za przedsięwzięciem stoi multimilioner Richard Branson. Kto może polecieć? Ile trzeba mieć kasy? Z jakiego trzeba być kraju (nie wszyscy mogą...) i parę innych ciekawostek w naszym temacie głównym, a do Was pytanie - czy (zakładając, że macie górę pieniędzy) w kosmos byście się wybrali?
A w kosmosie ma na przykład zaśpiewać na koncercie Lady Gagi, która szykuje się już podobnodo występu na specjalnych treningach. Podpytamy polską wokalistkę, a przy okazji specjalistkę od muzykoterapii, Izę Kowalewską, o śpiewanie w trudnych warunkach. Wy zaś, w kosmicznym konkursie, będziecie mogli wygrać wejściówki do Centrum Nauki Kopernik.
Do tego opowiemy o nowej modzie - gotowaniu obiadów dla sąsiadów i ... zarabianiu na tym pieniędzy - niedużych, ale jednak.
Zajrzymy też do Soczi, posłuchamy "Radioterapii" i dobrej muzyki.
W czwartek, 20 lutego, "Poranek OnLine" jak zawsze od 6.00 do 9.00. Zaprasza Justyna Dżbik.

Czytaj także

Wszystkie smaki europejskiej muzyki

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2013 12:50
Do sklepów muzycznych trafiły pierwsze cztery części serii kompilacji o wspólnym tytule "Appetit". Te ciekawe wydawnictwa to połączenie wysmakowanej i ciekawie wybranej muzyki oraz przepisów kulinarnych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rosjanie nie cieszą się igrzyskami w Soczi

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2014 17:30
Za dwa tygodnie w Soczi rozpoczną się Igrzyska Olimpijskie. Co przed ich startem powinniśmy wiedzieć o tym rosyjskim mieście oraz samej atmosferze poprzedzającej wielkie sportowe widowisko?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tomasz Zimoch relacjonuje w Czwórce Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2014 11:00
Igrzyska Olimpijskie w Soczi wystartowały w piątek, 7 lutego 2014. Słuchaczy Czwórki na bieżąco o najważniejszych wydarzeniach informował będzie dziennikarz sportowy Tomasz Zimoch
rozwiń zwiń