Z uśmiechem przez życie

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2011 13:16
Nie ma nic piękniejszego od roześmianego dziecka, dlatego staram się mieć w tym swój udział – zaznacza Joanna Jabłczyńska – ambasadorka akcjii "Uśmiech pomaga".
Audio

– Uśmiech pomaga przetrwać dzieciom najtrudniejsze chwile – tłumaczy Justyna Ziętek z Fundacji "Uśmiech dziecka". – Zwłaszcza tak promienny, jak Joanny Jabłczyńskiej, ambasadorki akcji – dodaje. O niesamowitej mocy uśmiechu obie panie mówiły w "Poranku".

Teraz każdy może podzielić się swoim uśmiechem, co więcej, może wygrać kolację z Joanną Jabłczyńską i Mateuszem Damięckim. Wystarczy wejść na stronę usmiechpomaga.pl i znaleźć specjalnie przygotowaną wirtualną kabinę. Za pomocą kamery internetowej zrobić sobie roześmiane zdjęcie i wziąć udział w konkursie na "Najbardziej uśmiechnięty uśmiech". Nie ma w tym nic trudnego, o czym mógł się dziś przekonać gospodarz "Poranka".

Sama zrobiłam sobie takie zdjęcie i muszę przyznać, że była to niesamowita frajda. Teraz zdjęcie zdobi i rozświetla moją kuchnię – mówi w "Poranku" Joanna Jabłczyńska. Aktorka systematycznie udziela się w różnych akcjach poświęconych dzieciakom, ale na tym nie koniec. – W wolnej chwili jeżdzę do przedszkola, gdzie czytam bajki, śpiewam piosenki - mówi.

Więcej w rozmowie Romka Wójcika z Joanną Jabłczyńską i Justyną Ziętek. Dźwięk znajdziesz w ramce po prawej stronie.

sb

Czytaj także

Dzieci i gwiazdy na wybiegu

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2010 12:37
Zobacz reportaż z niezwykłego charytatywnego pokazu mody, który zorganizowała pomagająca dzieciom z chorobami nowotworowymi Fundacja Spełnionych Marzeń.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Katarzyna Maciąg specjalnie dla Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2011 13:17
– Gra w serialu "1920. Wojna i miłość" sprawiła mi dużo przyjemności. Z radością stworzyłam kreację artystki kabaretowej – zdradza aktorka Katarzyna Maciąg.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tajemnice fotografowania, czyli co nam wolno, a czego nie

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2011 12:03
- Kiedy naciskam spust migawki staję się twórcą i już podlegam ochronie prawnej – mówi Marcin Bójko, redaktor naczelny magazynu "Digital Foto Wideo".
rozwiń zwiń